Реклама

molli

Черкасців запрошують висловитись щодо розбудови Митниці

11221650_921556767910355_1257411239608493210_n

Громадські слухання щодо масштабної реконструкції вулиці Героїв Дніпра відбудуться сьогодні о 18:00 в актовій залі гімназії № 31.

Тиждень тому з цього ж питання збиралася об’єднана містобудівна рада архітекторів міста та області щодо реконструкції вул. Г.Дніпра. Проте кінцевого результату та єдиної позиції стосовно того, якою має бути ця вулиця члени містобудівної ради так і не змогли сформувати. Тож тепер своє слово щодо цього питання має висловити громадськість міста.

– Проектанти прагнуть зробити пріоритет для автомобілів. Тоді як я наполягаю, аби головні акценти вул. Героїв Дніпра робились для комфорту та зручності пішоходів і велосипедистів, а вже потім – автомобілів. Останніх на цій вулиці має бути стільки ж – як зараз. Адже більшість водіїв, які нині користуються зазначеною дорогою живуть у цьому мікрорайоні. На мій погляд, треба зробити все, аби ця дорога стала непроїзною для транзитного та вантажного транспорту, – наголосив міський голова.

Також під час зібрання планується обговорити розбудову берегової смуги: де черкасці хочуть бачити аквапарк, де стоянку для яхт і кораблів, якою має бути, на їхню думку, набережна, які і де можуть бути заклади харчування тощо.

На обговоренні будуть присутні архітектори і проектанти, представники департаменту архітектури, міська влада.

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама