Реклама

molli

Черкаським депутатам влаштували блокаду через “ліберальне” звернення (відео)

Черкаська міська рада з третьої спроби таки підтримала звернення до Президента України, Кабінету міністрів і Верховної Ради.

Після двогодинного обговорення міська рада підтримала проект звернення, ініційований депутат від ВО “Черкащани” Павлом Карасем.

За останнє запропоноване звернення проголосували всі депутати, окрім “Свободи” та “Самопомочі”. У “Свободі” пояснили таке голосування “розмитістю” проекту рішення.

– Ми проти такого ліберального рішення, – зазначив депутат-свободівець Іван Косенко.

Депутат від “Батьківщини” Роман Діскант пропонував деталізувати проект рішення Карася. Зокрема, відпустити всіх затриманих блокувальників Донбасу, покарати винних у їхньому побитті, визнати Російську федерацію – країною-агресором, ввести воєнний стан у зоні АТО, а також заборонити торгівлю з окупантом. Пропозицію підтримали.

Зрештою після позитивного голосування активісти заблокували на кілька хвилин депутатів у залі.

Як писав “Інфоміст” раніше, міськраді не вистачило голосів на підтримку звернення по блокаді Донбасу.

Проект рішення, ініційований фракцією “Свобода”, підтримали лише 19 депутатів. Не підтримали звернення депутати від “Партії вільних демократів”, “Блоку Петра Порошенка” та “Черкащан”. Натомість “за” проголосували депутати від “УКРОПу”, “Самопомочі” та “Свободи”.

проект Павла Карася
проект Павла Карася

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама