Реклама

molli

Черкаський завод презентував сучасні екологічні автобуси (фото)

Завод «Черкаський автобус» налагодив виробництво новеньких машин серії Ataman А092Н6. Ці транспортні засоби відповідають екологічним вимогам стандарту «Євро 5», який із січня цього року є обов’язковим в Україні.

Як розповів технічний директор Віктор Чанцов, це сучасні автобуси, які пристосовані, зокрема, для комфортного пересування пасажирів із обмеженими можливостями. Загальна їхня пасажиромісткість досягає 48 осіб, інформує прес-служба міськради.

атаман

Автобуси Ataman – одні з перших у державі, що відповідають чинним екологічним стандартам. За своїми габаритами належать до автобусів малого класу, що дозволяє пересуватися навіть вузенькими вулицями міста. Салон – низькопідлоговий і має відкидний пандус для заїзду інвалідного візка. Тож людина з обмеженими можливостями навіть без сторонньої допомоги може самостійно зайти в цей транспорт і доїхати туди, куди їй потрібно.

Завод співпрацює як із вітчизняними замовниками, так і з іноземними. Зокрема, торік працювали з Польщею, Словенією та Грузією.

атаман2

На сьогодні черкаська вивчає можливість закупівлі таких автобусів для роботи на міських маршрутах. Очільник Черкас Анатолій Бондаренко разом із депутатами міськради сьогодні відвідав це підприємство й ознайомився з технічними характеристиками цього транспорту. Далі – міське керівництво розгляне варіанти, на які маршрути можна запустити такі автобуси й яка їхня кількість необхідна місту.

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама