Реклама

molli

Черкаський чиновник розповів про свою роль у смілянському бедламі

Начальник управління інспектування департаменту архітектури й містобудування Олександр Давиденко заявив, що він допомагав в організації так званої  “акції протесту” на сесії Смілянської міськради. Про це він повідомив у коментарі нашому виданню.

Нагадаємо, що кілька днів тому міському голові Сміли Олексію Цибку на сесії оголосили імпічмент. 28 депутатів проголосували за відставку Цибка, 3 були проти. За словами екс-секретар Смілянської міськради Ярослава Березеня, оскільки технічно засідання закритим не було, рішення є легітимним.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Смілі гаряча сесія: Цибко закрив засідання, але депутати збираються голосувати за недовіру

12804687_10204653798779434_2040928448648108097_n

На цьому засіданні був присутній і Олександр Давиденко. За його словами, цього дня він був у законній відпустці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На мені випробовують технології, – Цибко про імпічмент

Ширилися чутки, що Давиденко претендує на посаду секретаря Смілянської міськради. Ці припущення Давиденко спростував:

– Щоб стати секретарем, треба бути депутатом. Якби запропонували посаду заступника, я б розглянув цю пропозицію, – каже Давиденко.

На запитання журналістів, чи не є така активність у Смілі свідченням того, що посада начальника управління інспектування незабаром стане вакантною, Давиденко відповів:

– Мене на цю посаду запросили, я і працюю. Не скажу, що тримаюся за місце начальника управління інспектування. Якщо знайдеться достойна, адекватна людина, а не така, як деякі активісти, я готовий віддати ключі.

Зауважимо, що Олександр Давиденко – уродженець Сміли. На попередніх виборих, будучи очільником штабу смілянських порошенківців, він боровся за крісло сільського голови Костянтинівки. Окрім того, Давиденко у минулому очолював виборчий штаб нардепа Сергія Рудика.

1
Коментарі

avatar
1 Теми коментарів
0 Відповідь по темі
0 RSS
 
Вподобаний коментар
Популярний коментар
0 Коментарі автора
Олександр Василенко Нещодавні автори
Олександр Василенко
Олександр Василенко

Мабудь плава зверху….

Реклама

Реклама