Реклама

molli

Черкаському судді продовжили відсторонення від посади

До Вищої ради правосуддя надійшло клопотання керівника Спеціалізованої антикорупційної про продовження строку тимчасового відсторонення судді апеляційного суду Черкаської області Володимира Пономаренка від здійснення правосуддя на два місяці у зв’язку з притягненням його до кримінальної відповідальності.

Судді повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною третьою статті 369-2 Кримінального кодексу України (зловживання впливом), – інформує “Українське право”.

У клопотанні вказано, що досі існують обставин, які стали підставою для тимчасового відсторонення судді. Зокрема, обіймаючи посаду судді Пономаренко матиме можливість впливати на свідків у кримінальному провадженні або протиправно перешкоджатиме кримінальному провадженню іншим чином.

Крім того, у клопотанні зазначено про необхідність одержання висновку призначеної комплексної судово-технічної та судово-хімічної експертизи, здійснення інших слідчих та процесуальних дій, спрямованих на всебічне та повне досудове розслідування цього кримінального провадження.

Зазначимо, 11 вересня 2018 року суддю було відсторонено від посади до 29 жовтня, тепер ж йому продовжили відсторонення до 27 листопада.

Нагадаємо, суддю Пономаренка затримано 27 серпня 2018 року відразу після вчинення тяжкого злочину, передбаченого частиною третьою статті 369-2 КК України.

29 серпня 2018 року Генеральним прокурором Луценком Ю.В. складено повідомлення про підозру судді Пономаренку В.В. у вчиненні кримінального правопорушення, яке того самого дня йому вручено.

1
Коментарі

avatar
1 Теми коментарів
0 Відповідь по темі
0 RSS
 
Вподобаний коментар
Популярний коментар
1 Коментарі автора
Сергій Нещодавні автори
Сергій
Сергій

Близько 7 років тому УБОЗ вже затримував дану особу за хабар але……….дякувати Грушевському..

Реклама

Реклама