Реклама

molli

Черкаські депутати розповіли про свій “собачий” характер і зробили прогноз на прийдешній рік

До нового року усі підбивають підсумки минулого та з нетерпінням чекають початку нового етапу в житті. 2018-ий – рік Жовтого Собаки. Астрологи стверджують: від нього слід очікувати стабільності, спокою та гармонії. Особливо тим, хто народився під його знаком.

Як характеризують покровителя нового року, хто з відомих політиків народився під знаком собаки та наскільки близькі по духу їм ці тварини, дізнавався “ІнфоМІСТ”. Окрім того, читайте ексклюзивний гороскоп від черкащан-собак на наступний рік.

Жовті собаки – які вони?

 

Народжених під знаком цієї тварини вважають непосидючими та заклопотаними. Вони відмежовують роботу від особистого життя, не демонструють свої почуття та емоції на загал.

Собаки – наполегливі у досягненні мети. Вони люблять робити зауваження, повчати і критикувати з приводу і без. Проте народжені під цим знаком не терплять несправедливості. Вони скептики, але з хорошим почуттям гумору.

Люди, народжені в рік собаки, не люблять масових вечірок, рідко приймають гостей у своєму домі. Вони люблять тишу. Собака – вірний і відданий, вміє берегти чужі секрети. Часто йому важко висловити свої думки, але вона – хороший слухач. Собак вважають великодушними і безкорисливими. Вони знають ціну грошам, можуть легко обходитися без комфортних умов життя.

Із собак виходять хороші керівники: відповідальні, справедливі, активні, працьовиті. Собака досягне успіху в промисловості, з неї вийде активний громадський діяч. У них вроджені здатності керувати людьми. Собака працелюбний, тому його справа приречена на успіх.

У стосунках собака щирий і чесний. До вибору супутника життя підходить розумно і відповідально. Але його часто спіткають розчарування, адже захоплення є непостійними.

Роки собаки за східним календарем: 1946, 1958, 1970, 1982, 1994, 2006, 2018.

 

Джерело – НВ Бизнес

Голова Аграрної партії Черкащини Віктор Полозов

Під знаком Собаки народився депутат Черкаської обласної ради, голова Аграрної партії Черкащини Віктор Полозов.

Каже: “У мене вдома не побачите кота, а от собак я люблю. З ними легко знайти спільну мову, до того ж вони щирі, а це я ціную найбільше”.

За своїми улюбленцями він доглядає сам.

Чоловік – активний у житті: окрім обов’язків народного обранця, він координує роботу свого закордонного проектно-інженерного бізнесу, працює у сільськогосподарській сфері в Україні та виховує сімох дітей.

– Намагаюся скрізь встигати: кличуть і депутатські обов’язки, їжджу в робочі відрядження за кордон та проводжу час із родиною. Маю кілька хобі: туризм та екстремальний сплав по гірських річках. Зазвичай з друзями мандруємо в африканські племена чи досліджуємо нові цікаві місця. Для того, щоб здійснити сплав, найчастіше їздимо на Далекий Схід. Зазвичай він триває 10 днів. Під час такої подорожі ми самі готуємо собі їжу, ночуємо під відкритим небом. Такі мандрівки дозволяють відпочити, перевірити дружбу на міцність та дослідити флору і фауну нових місць. Серед захоплень також гірський туризм та альпінізм, – розповідає Віктор Полозов.

Дещо не схожий на типових представників народжених у рік Собаки депутат тим, що не любить критикувати людей.

– Я не люблю критикувати підлеглих, знайомих чи рідних. Можу підказати, як вчинити у певній ситуації, порадити, коли хтось того потребуватиме. Усі висновки про людину роблю з її поведінки, вчинків та компетентності, – говорить бізнесмен. – До критики на свою адресу ставлюсь позитивно, не люблю коли мене вихваляють чи тим паче лестять.

Зараз депутат активно вивчає українську мову і каже, що дуже вдячний усім за зауваження, які лунають. Адже реально оцінює свій рівень. Перший досвід виступу українською нещодавно мав у Золотоноші.

На питання, чи вважає себе хорошим керівником, відповідає скромно: “Хороший я керівник чи ні, швидше мають говорити люди, які працюють у моїй команді. Але я принаймні намагаюся”.

У стосунках, як і всі собаки, цінує чесність та вірність.

– Я людина прямолінійна, цього вимагаю і від рідних. Ціную у людях щирість, – говорить Віктор Полозов. – Я не відмінний батько, адже дуже зайнятий роботою. Я люблю дітей, дружину, та на жаль, проводжу з ними не стільки вільного часу, як мені б того хотілося. Два рази на рік, попри все, збираю родину разом і їду з ними на тиждень-два відпочивати. Так намагаюсь надолужити втрачений час.

Попри це, вважає себе вимогливим батьком: вчить дітей бути самостійними, стимулює не просто здобути освіту, а стати насамперед хорошими фахівцями.

Віктор Полозов каже, що найбільше у новому році мріє про мир.

– Коли ми говоримо про підняття тарифів, то завжди в контексті, що це негативний процес. Насправді ж, це нормальний процес для будь-якої країни. Проблема у тому, що українці не мають гідної зарплати. І мені прикро, що на нашій землі є бідні люди, – говорить депутат.

Гороскоп від Віктора Полозова на наступний рік:

Робота: Бізнес чи робота приноситимуть прибутки, з’являться перспективи для зростання та розвитку. Проте кожен крок слід робити виважено.

Сім’я: У новому році знайдіть час для рідних. Іноді роботу слід залишити на другому плані та присвятити час родині. Корисно знайти спільне захоплення для всіх близьких.

Фінанси: Наполегливість та сумлінна праця принесуть хороший прибуток. Однак не слід братися за справу лише заради грошей. Зароблене інвестуйте в найцінніше: родину, нові напрямки для розвитку та відпочинок.

Здоров’я: Працюйте над собою. Тим, хто не дбав про фізичний розвиток, слід піти на йогу чи у спортзал. Слухайте своє тіло. Запорука вашого здоров’я – хороший настрій та позитивне мислення.

Депутат Черкаської міської ради Артур Акопян

Народний обранець переконаний, що собаки – справді щирі, добрі та віддані люди.

Йому притаманний активний спосіб життя. Каже: ані секунди без діла.

– Я звик працювати і за себе, і за батьків. Веду активний спосіб життя на роботі, приїжджаю додому і замість відпочинку теж знаходжу собі заняття. Коли трапляються моменти спокою, коли не потрібно нікуди поспішати чи щось вирішувати, то стає якось сумно. Кажуть, що життя – це рух. Так воно і є, – каже депутат.

Стверджує, що критикувати інших не любить. Проте вказати на помилки може, якщо у цьому буде необхідність. Не сприймає обговорень “за спиною” та позитивно реагує на конструктивну критику.

Два роки тому його обрали головою молодіжної спілки Черкаської обласної вірменської громади “Арарат”.

– За цей час ми стали найкращою організацією в Україні з-поміж 15. А це вже результат. Звісно, я не можу сам себе оцінювати, як керівника. Але точно знаю, що прагну до цього, – додає Артур.

Каже: секрет успіху в роботі – це вдало сформований колектив та правильний поділ обов’язків.

Коли мова заходить про стосунки, то народний обранець випалює кілька важливих для нього характеристик: щирий, чесний, мудрий, вірний…

– Собаки здатні на все заради рідних та коханих. Серйозно кажу, вони – дуже добрі люди, – говорить Акопян.

Вдома має вівчарку. Каже, що любить цю породу за вірність та розуміння, саме таким є його Джек. Раніше були і коти, однак любов до цих тварин не така сильна.

Для читачів “ІнфоМОСТу” Артур Акопян спробував скласти гороскоп на прийдешній рік:

Робота: у цьому році доведеться сумлінно працювати заради досягнення цілей. Відкиньте лінь, дисциплінуйте себе зарази розвитку.

Сім’я/стосунки: людям, які зрозуміли, що поруч не той, з ким можна зустріти старість, слід зробити важливий крок вперед. Для тих, хто вже має споріднену душу, цей рік стане сприятливим для переходу на інший етап у стосунках.

Фінанси: усе залежить від вашої працелюбності. Гроші прийдуть до тих, хто не лінуватиметься та спробує підняти планку.

Здоров’я: цьогоріч не слід забувати про активний відпочинок. Спробуйте привчити себе до законів здорового харчування, і ваш організм не подаватиме тривожних сигналів.

Фото сайту “Прочерк”

Депутат Черкаської міської ради Роман Діскант

Народний обранець стверджує, що йому характерні ті риси, які приписують народженим у рік собаки.

Життя Дісканта – гіперактивне, адже депутатська та підприємницька діяльність змушують постійно ухвалювати низку рішень, координувати роботу підопічних та шукати шляхи для розвитку.

Критику народний обранець не надто любить, як і критикувати інших. Вважає себе хорошим керівником, а підтвердженням цьому називає ефективну та стабільну роботу його підприємств. У стосунках, як і всі собаки, вірний та чесний.

Каже, що кожен рік особливий, не залежно від знаку східного гороскопу.

– Я не повязував ніколи події, які ставалися у моєму житті, із конкретним роком, – говорить народний обранець.

А от собаки йому до вподоби. На жаль, чотирилапого друга вдома не має. Усе – через брак часу на його догляд.

– Це велика відповідальність, – аргументує Роман Діскант.

На прогнози часу пан Роман не знайшов. Лише висловив лаконічне побажання: здоров’я та фінансового зростання.

Заступник голови обласної ради Валентин Тарасенко

Заступник голови облради на початку спілкування наперед просить вибачення за сухі чиновницькі відповіді.

Каже, що у гороскопи не вірить, але про те, що на носі саме його рік – знає.

– Не вважаю, що він особливий. Нам батьки дали життя, тож чи може від зорей залежати, яким буде майбутнє? Думаю, ні, ми самі вирішуємо долю, все залежить від наших же вчинків, – говорить Тарасенко.

Новий рік, традиційно, народний обранець святкує у колі родини та друзів, страви готують теж традиційні – українські святкові.

На запитання про те, що запам’ятав із дитячих новорічних святкувань, відповідає:

– Пам’ятаю, в дитинстві на Новий рік було завжди багато снігу, тому і настрій був новорічний. Зараз саме цього не вистачає, – додає пан Валентин.

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама