Реклама

molli

Черкаські автомайданівці запідозрили керівника артдивізіону у службі агресору

Відкритий лист такого змісту активісти направили до Президента України. У ньому йдеться про новопризначеного керівника 43-ьої артбригади. Досі її очолював черкащанин – підполковник А.Стуженко. А автомайданівці із перших днів її створення взяли волонтерське шевство над бійцями. Проте політика нового керівника та його кар’єрна біографія викликали чимало сумнівів у черкаських активістів. Їх автомайданівці і виклали у зверненні до Президента.

Серйозне занепокоєння у нас викликає стан справ, який складається у 43-й артбригаді після того, як її очолив полковник Є.В. Добринін. Кадрова політика цього новоспеченого комбрига, м’яко кажучи, дивує – а, по великому рахунку, є шкідливою і підозрілою. Він позбавляється від досвідчених, патріотично налаштованих, бойових офіцерів, які можуть вести за собою бійців, а натомість заохочує підлабузників і п’яниць. Так, командир батареї майор Ю.М. Балинський, який рік воював, мав безцінний бойовий досвід і беззаперечний авторитет серед солдатів і офіцерів був звільнений, хоча мав бажання продовжувати службу. Також хотіли продовжувати службу, але всупереч цьому були звільнені підлеглі Ю.М. Балинського, які теж були патріотично налаштовані та мали неабиякий бойовий досвід. Фактично батарея Балинського була кістяком, на базі якого була сформована вся бригада. Зараз Ю.М. Балинський добровольцем служить у «Айдарі», але його досвід і професіоналізм ефективніше було б використовувати саме в артилерії великої потужності. Така доля спіткала і багатьох інших військовослужбовців бригади, у т.ч. і заступника командира бригади А.М. Коваленка, який, завдяки «старанням» Добриніна, фактично відсторонений від служби.
Але останньою краплею нашого терпіння стала звістка про те, що командира 2 дивізіону підполковника А.І. Стуженка без його згоди хочуть перевести на рівнозначну посаду в іншу бригаду. Проти цього недолугого кадрового рішення виступають всі солдати і офіцери підрозділу, а нас просто обурює таке свавілля. Адже А.І. Стуженко фактично «з нуля» створював дивізіон, вклав у нього всю свою енергію і душу, а ми весь цей процес спостерігали і допомагали всім, чим могли. Бійці готові йти за ним і у вогонь і воду, а ми будемо відстоювати справжнього офіцера – українського патріота на всіх рівнях. За час війни українська армія стала справді народною, а тому народ, який її годує і забезпечує, має повне право впливати і на її кадрову політику.
Ми поцікавились, так хто ж такий цей полковник Є.В.Добринін, який, на радість ворогу, розвалює потужну артилерійську бригаду, який стоячи перед строєм з руками в кишенях на «вєліком і могучєм язикє» поливає матюками своїх підлеглих. При наборі цього прізвища пошуковик Google відразу ж видав статтю за 2007 рік «Офицерская дедовщина» (http://maidan.org.ua/sta tic/mai/1192464657.html). Так, це про нього. Людина з російським прізвищем, яка більшу половину свого свідомого життя провела в країні-агресорі і має там родичів, яка служила у спецвійськах Росії, а останні роки провела в Криму, у т.ч. – і під час окупації. Цікаво, а наші компетентні органи перевіряли Добриніна на предмет його зв’язків зі спецслужбами ворога?.. Так хто ж призначив цього «патріота» на таку відповідальну посаду, хто дав йому в руки потужну зброю? Вертикаль іде до ще однієї людини з російським прізвищем – командувача сухопутними військами ЗС України генерала А.С.Пушнякова, який покривав матюками героїв-«кіборгів» і який має тісні родинні зв’язки з Росією. Ми не маємо нічого проти російських прізвищ, знаємо таких безліч героїв, які віддали своє життя за Україну, але звертаємось до наших військових керманичів – у першу чергу, до Верховного головнокомандувача Збройних сил України: у нас, що, не вистачає високопрофесійних військових кадрів, які мають національне патріотичне виховання і готові душу і тіло покласти за нашу свободу? Вони є, запитайте у генерал-майора І.В. Лісового, він вам підкаже, де їх знайти”.

1
Коментарі

avatar
1 Теми коментарів
0 Відповідь по темі
0 RSS
 
Вподобаний коментар
Популярний коментар
1 Коментарі автора
Андрій Нещодавні автори
Андрій
Андрій

На данний момент бригада займається тим, що вводить в оману, вище керівництво: 1. Іде повна показуха. 2. Техніка розкрадена, як що хочеш щось робити робити за свій кошт. 3. Підйомні не виплачують. 4. За будь який проступок знімають премію в повному обсязі, якщо проступку немає “был бы человек, статья найдется”. 5. За піднайм житла гроші вибити неможливо. З казарм виганяють. Гуртожиток для показухи. 6. Офіцерів, прапорщиків та і решту в тому числі і замів “зачмирив нижче плінтуса”. 7. В бригаді служити не хочуть, уходять як можуть, а би не мати справ з “сепаром”. 8. Просрав Крим так і тут все… читати далі >

Реклама

Реклама