Черкащанин Винник заспівав у дуеті з Потапом (відео)

14.09.2018, 16:01

Перша спільна пісня Потапа і Олега Винника називається «Найкращий день». Вона стала саундтреком до комедії «Скажені весілля». Сьогодні на композицію вийшов яскравий кліп, пише viva.ua.

Слова і музику написав Олексій Потапенко (Потап). «Найкращий день» – другий офіційний саундтрек до повнометражної комедії «Скажені весілля», героями якої стали артисти.

«Після того, як я побачив сцену з Олегом у фільмі, відразу зрозумів, що бути дуету! Ми зустрілися, все обговорили, і вже на наступний день куражно, весело і «по-скаженому» записали пісню на студії. Взагалі, унікальна ситуація, коли двоє різнохарактерних харизматичних чоловіків зустрічаються на одному знімальному майданчику: співають, танцюють і грають на музичних інструментах. Кліп вийшов дуже гарний», – коментує Потап.

«Я дуже щасливий і задоволений, що все сталося так легко і весело. Коли разом збираються драйвові люди, які на одній хвилі – відбуваються справжні речі, які називаються творчістю. Але найголовніше, що нас об’єднує – бажання нести любов”, – поділився Олег Винник.

0 коментарів

Залишити відповідь