Реклама

molli

Черкащанин виграв 3 мільйони гривень у лотереї: як змінилося його життя за рік

Черкасець Олександр Сивакминулоріч виграв у лотереї. Він грає близько 17 років, і весь цей час з нього кепкували як дружина Ірина, так і численні друзі.

Рік потому Олександр готовий розповісти про те, як змінилося його життя у статусі мультимільйонера. Про це пише 24 канал.

– Давайте спершу пригадаємо день, коли ви дізналися, про те що розбагатіли аж на 3 000 000 гривень! Як це було, ваші емоції?

– Я дізнався про виграш джекпоту вже за тиждень. Адже зазвичай за розіграшем у прямому ефірі не слідкую, а вже по факту перевіряю білет у пунктах продажу. Пригадую, що ми родиною запланували поїздку на дачу. Я забрав сина із садочка і ми разом приїхали перевіряти лотерейку. Коли мені повідомили про виграш, я не до кінця усвідомив, що відбувається, але почав телефонувати на “гарячу” лінію лотереї. Там також підтвердили, що я дійсно виграв 3 000 000 гривень. І вже сівши за кермо, я відчув ейфорію. Аж руки почали тремтіти.

– Хто дізнався першим цю радісну новину?

– Коли я повернувся додому дружина Ірина зрозуміла, що зі мною відбувається щось не те. Почала розпитувати чому в мене очі світяться від щастя. І певно її жіноча інтуїція підказала, що це може бути виграш у лотерею. Каже: “Та не вже ти виграв джекпот?” Я це підтвердив. Вона звісно зраділа, але дуже сумнівалась, що ці гроші мені віддадуть.

– За 17 років гри вдавалося ще щось вигравати?

– Так. Років 15 тому виграв 200 гривень. Пригадую, що на той час ця сума дорівнювала місячній зарплаті. Ми разом з донькою купувати білет, власне вона його обирала. Тому, на виграні гроші здійснив бажання дитини – придбали дорогу красиву книгу.

– А з джекпоту куди вже витратили гроші?

– Минулого року подарував дружині та дочці тур Європою. А цьогоріч наша родина святкувала 20-річчя подружнього життя. І з нагоди свята вдвох з Іриною відправились у романтичну подорож. Були у Кракові, Празі, Будапешті, Відні. Дуже сподобалось.

– І все-таки, що підштовхнуло зіграти в лотереї?

– Заробленого завжди не вистачає. Тому, дуже хотілося покращити своє матеріальне становище. Я вирішив, що зіграти в лотерею – це і є спосіб. І не помилився.

– Ваш секрет успіху. Що допомогло виграти?

– Колись давно я почув про методику візуалізації. Тобто, коли ти хочеш щось досягнути, потрібно постійно про це думати. Уявляти момент, коли це вже трапиться. Знаєте, як люди на ватманах зображують бажане життя, щоб воно збулося. Я його не малював, але постійно думав про момент виграшу та планував, куди я буду витрачати гроші.

– Продовжуєте грати?

– Так. Я поставив собі за мету ще раз повернутися до студії.

– А як дружина, тепер підтримує ваше захоплення?

– Звичайно! Говорить, що моє рішення не слухати її та продовжувати грати – було правильним.

– А як ваші рідні та друзі, досі кепкують чи теж почали грати?

– На роботі колеги, які насміхалися з мене, теж почали купувати білети. Вже нікому не смішно.

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама