Черкащанин створив унікальну програму, яка допомагає вберегти дітей від інтернет-залежності

07.10.2016, 18:04

Мобільний додаток обмежує час використання дитиною мобільних телефонів та планшетів та відвідування нею небажаних сайтів. Програма, аналогів якій немає в Україні, уже здобула популярність батьків у різних куточках світу.

– Програма встановлюється на телефон когось із батьків, а також планшет або мобільний дитини – і батьки таким чином можуть контролювати пристрій, яким користується дитина. Він може вмикатися лише у певні години або ж працювати лише визначений час, а також не давати доступ до деяких інтернет-сайтів. Це відкриває можливість батькам вберегти дитину від Інтернет-залежності, не травмуючи її заборонами, – розповідає засновник однієї з найбільших ІТ-компаній Черкас Віктор Євпак.

Щодня системою батьківського контролю Kidslox цікавляться та встановлюють до 300 батьків із різних країн світу (вона передбачає можливість використання у 8 мовних варіантах). А малазійська телекомунікаційна компанія масово поширює її серед своїх користувачів.

Віктор говорить, що сам має двох дітей, тож програму створював насамперед із думкою про них
Віктор говорить, що сам має двох дітей, тож програму створював насамперед із думкою про них. Фото з ФБ

Нині розробник працює над розширенням функцій програми. Наприклад, варіанту поділу лімітованого часу на кілька часових проміжків тощо.

За словами Віктора Євпака, найголовнішим у житті для нього завжди залишалась родина – тож і програму він створив передовсім із думкою про власних дітей.

yevpak1
Фото із ФБ

– У моєму дитинстві комп’ютерів не було – лише старий телевізор. І мої батьки, до речі, так само дбали про те, аби я не проводив перед ним забагато часу. Саме тому моє дитинство було дійсно багатим на друзів, ігри, пригоди. Сьогодні ж, за статистикою, від 6 до 9 годин діти проводять на інтернет-сайтах або за мобільними іграми, – констатує Віктор Євпак. – А мені б хотілося, аби мої діти – Ліза (їй 4) і Микола (йому скоро 7) – більше часу проводили не перед екраном, а на свіжому повітрі, шукали не віртуальних друзів, а спілкувалися з нами та своїми однолітками.

6 коментарів

Залишити відповідь

  • Интересно, однако если ребенок с детства воспитан в православной домашней среде, то он по послушанию своему и без того будет соблюдать даных им обещаний по долгу не пребывать или в интернете или в играх. Он это понимает. Иначе приходится изобретать такие програмные органичения, что психологически негативно может отразится на будущем развити ребенка.

  • Да ладно, чел просто продолжает косить капусту, чем занимался и до этого, и будет заниматься после этого. И причем тут любовь к детям?

  • Сомнительная польза программы.. есть же еще планшеты, компьютеры, ноутбуки..смарт-тв, просто тв…дети всегда найдут выход. Все-таки я склоняюсь к тому, чтобы детей просто приучать к другим развлечениям помимо гаджетов, а не запретом.