Реклама

molli

Черкащанин розповів, як його автівку відбуксирували ДАІвці

XQgJuQKpFyw

Черкащанин розповів, як його автівка захлухла посеред міста. Охочих допомогти було небагато, тож водій простояв десь півгодини. Допоки автівку не відбуксирували ДАІвці. Черкащанин в мережі подякував ДАІвцям за небайдужість, а очільнику міліції в області Владиславу Пустовару за позитивні зміни.

“Навіть не знаю, з чого почати. Їду я значить по Ільїна, грає музика, нікого не чіпаю, поспішаю заправитися. І тут на перехресті біля “Фотоприлад”, не доїжджаючи 100 метрів, до заправки машина глухне. Виліз, відштовхнув машину трохи вбік, причепив буксирувальний трос і чекаю небайдужого, що б допомогли дотягнути. Стою 10, 15, 20 хвилин – хоч би хтось зупинився. І раптом по Ільїна мчить патрульна Toyota Prius з держ. номером 0854. Думаю, ща почнеться: документи, порушуємо, аварійна ситуація і пішло поїхало. Але мої очікування розвіялися, коли вони під’їхали. Інспектор-водій мені каже:

– Що трапилося?

– Та от біда у мене, не дотягнув і стою.

Інспектор, посміхнувшись у відповідь:

– Ну ось ми приїхали допомагати. Чіпляйся – дотягнемо!

Дай Бог що б це не було просто тимчасовим помутнінням на тлі Київської поліції, дай Бог, щоб так і залишилося. Спасибі хлопцям-ДАІвцям за допомогу і Владиславу Пустовару за зміни. Вражений”, – розповів черкащанин в спільноті “Типові Черкаси”.

2
Коментарі

avatar
2 Теми коментарів
0 Відповідь по темі
0 RSS
 
Вподобаний коментар
Популярний коментар
0 Коментарі автора
ну і нупросто вася Нещодавні автори
ну і ну
ну і ну

нарешті хоч якісь зміни на краще

просто вася
просто вася

і скільки це коштувало ,теперішні менти ж без грошей задом не пошевельнуть ?

Реклама

Реклама