Реклама

molli

Черкащани можуть безкоштовно стати власниками конфіскованих речей

Управління Державної виконавчої служби у Черкаській області безкоштовно передало конфісковані раніше речі на потреби дитячого садочка №55 у місті Черкаси та ГО УНСО. Ці предмети так і не зацікавили потенційних покупців на аукціоні, який влаштовувало державне підприємство СЕТАМ.

Про це на своїй сторінці у “Фейсбук” повідомив начальник Управління державної виконавчої служби у Черкаській області Ярослав Фатенко.

“У дитячий садочок №55 безкоштовно передали фарби, валики та пензлі для фарбування, герметик, електричні кабелі, а громадській організації УНСО – флізелін, гнучкі труби та електричний кабель. Ці речі поїдуть до бійців 131 розвідувального батальйону на передову”, – написав Фатенко.

Він розповів, що після конфіскації певних об’єктів у ДВС оцінююють їх та передають на реалізацію у ДП СЕТАМ, яке виставляє речі на аукціон. Якщо після трьох аукціонів та, відповідно, уцінки товар не знаходить свого покупця, тоді на ці речі можуть претендувати всі охочі.

“Слідкуйте та подавайте свої заявки на отримання. Це хороший шанс для різних соціальних установ і громадських організацій у безоплатний спосіб вирішити свої потреби. Моніторте сайт СЕТАМу, можливо, знайдете щось своє”, – йдеться у повідомленні.

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама