Реклама

molli

Черкащани із ВІЛ можуть отримати безкоштовну юридичну допомогу

 

2735c860a5_123944
Фото з мережі

У Черкасах почала діяти програма юридичної підтримки, яка дає можливість, людям, що живуть з ВІЛ отримати безкоштовну консультацію юриста, а в разі необхідності – подальшого юридичного супроводу. Юридична допомога надається в рамках проекту RESPECT «Толерантність в медицині – уміння жити разом: зменшення стигми та визнання поваги до людей, що живуть з ВІЛ та представників груп найвищого ризику в медичних закладах м. Черкаси та Черкаській області», який впроваджується Черкаським обласним відділенням ВБО «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ». Програма запроваджена аби попередити та запобігти порушенню прав ВІЛ-інфікованих осіб та осіб, що належать до груп найвищого ризику.

У рамках реалізації проекту між Черкаським обласним відділенням ВБО «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ» та Черкаським центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги укладено Меморандум про співпрацю, що дозволить цим організаціям спільними зусиллями реалізувати права незахищених верст населення на безоплатну юридичну допомогу та підтримати людей, що постраждали від протиправних дій через свій ВІЛ-позитивний статус.

Тих, хто потребує захисту, хто зазнав стигми та дискримінації пов’язаної з ВІЛ, просимо звертатися за адресою: м. Черкаси, вул. Можайського, 50. Юрист приймає з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 14:00 за попереднім записом.

Подібні публікації

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама