Реклама

molli

Черкащани безкоштовно можуть перевіритися на ВІЛ

26 та 28 листопада кожен черкащанин може долучитися до проведення акції «Європейський тиждень тестування на ВІЛ». Цей захід щорічно проводять під егідою UNAIDS. Він має на меті привернути увагу громадськості до питань протидії ВІЛ/СНІДу та популяризувати серед населення процедуру тестування на ВІЛ.

Про це повідомляє пресслужба УОЗ ОДА.

Акція «Європейський тиждень тестування на ВІЛ» проходитиме:

– 26 листопада з 10:00 до 15:00 в медичному кабінеті Державного закладу професійної (професійно-технічної) освіти «Черкаське вище професійне училище легкої промисловості»;

– 28 листопада з 09:30 – протягом дня в першому корпусі (ауд. 104) Черкаського державного технологічного університету.

Перед тестуванням відвідувачі заходу матимуть можливість отримати інформацію про ВІЛ-інфекцію та шляхи її передачі; оцінити з фахівцем свій ризик інфікування ВІЛ та розглянути можливість його зниження; отримати інформацію про заклади, де можна отримати іншу допомогу.

Тестування на ВІЛ безкоштовне та конфіденційне. У разі використання швидких тестів, аналіз на ВІЛ буде готовий за 15 хвилин: підготовка та забір крові з пальця (до 5 хв.); очікування результату (10 хв.).

Захід проводиться з метою акцентування уваги на проблемі виявлення ВІЛ-інфекції.

Тестування на ВІЛ є доступним для всіх жителів Ті, хто бажає, можуть пройти безкоштовне тестування в будь-якому лікувально-профілактичному закладі області.

 

 

 

 

Подібні публікації

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама