Реклама

molli

Черкащанка стала радницею генерального прокурора

Черкаська волонтерка Альона Вербицька відтепер є радницею генпрокурора України. 

На своїй сторінці у “Фейсбук” жінка зазначила, що близько п‘яти  років здійснювала захист прав військовослужбовців, що по своїй суті є запобіганням та перешкоджанням вчиненню військових злочинів в секторі безпеки і оборони України.

– За цей час мною було розглянуто та вирішено тисячі звернень від самих військовослужбовців, членів сімей військовослужбовців, правозахисників, волонтерів, громадських діячів, політиків. Всіма своїми аналітичними доповідями по кожному проблемному питанню доводила, що відсутність контролю по дотриманню положень Конституції України, законів України та положень Статутів Збройних Сил України в секторі безпеки і оборони, дає можливість існування так званої системи «кругової поруки», яка забезпечує безкарне вчинення злочинів різного ступеню тяжкості та уникнення покарання тими, хто вчинив ці злочини, – пише Вербицька. 

Каже, що відтепер її діяльність відбуватиметься в більш тісній та конструктивній співпраці з правоохоронними органами під пильним процесуальним наглядом Генеральної прокуратури.

 

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама