Черкащанка поскаржилася на водія автобуса через те, що він курив у салоні

14.03.2019, 16:32

Близько місяця тому Анастасія Прогунова була змушена дихати сигаретним димом. Трапилося це у черкаському маршруті № 21. Після поїздки черкащанка написала онлайн-скаргу у профільний департамент. Про це повідомляє “vikka.ua”.

“Водій на кінцевій дорозі дозволив собі викурити цигарку у зв’язку із нервовою дорожньою ситуацією, внаслідок чого запах табаку потрапив до салону. Це спричинило конфлікт між пасажиром і кондуктором. В ході конфлікту водій зберігав спокій, – йдеться у поясненні виконуючого обов’язки начальника департаменту ЖКК Юрія Панченка. – З водієм проведена бесіда та попереджено, що у разі повторення такої ситуації його буде відсторонено від роботи”.

Документ поширила у Facebook та ж пасажирка Анастасія Прогунова.

Коментує: рада тому, що завдяки таким скаргам перевізники хоч трошки почнуть дисциплінувати своїх співробітників.

“Щодо самої відповіді. По перше, конфлікту з кондуктором не було. Але, так, я була обурена. Дівчина вела себе спокійно. По друге. Палив в салоні у зв’язку з нервовою дорожньою ситуацією? Ви серйозно? Ну, добре, що чарку не хильнув, бо ситуація на дорогах дійсно нервова… А ще, якщо підняти дупку з сидіння і покурити на вулиці, то можна уникнути таких ситуацій”, – каже Анастасія.

0 коментарів

Залишити відповідь