Реклама

molli

Черкащанка через суд вимагає скасувати ухвалені в Каневі рішення (документ)

Черкащанка Алла Юрковська подала позов на міського голову Черкас і міську раду про визнання протиправними рішень 57-ї позачергової сесії Черкаської міської ради.

Про це вона повідомила на своїй сторінці у “Фейсбук“.

“Це моя форма громадянського протесту проти порушення одного з основоположних принципів місцевого самоврядування – принципу гласності, – написала вона. – Я переконана, що  цей позов буде задоволено. Адже міська влада повинна дотримуватися Закону України «Про місцеве самоврядування» та Конституції України, які визначають одним із основоположних принципів місцевого самоврядування – гласність. Публічність. Прозорість. Відкритість”, – додає Юрковська.

Як повідомляв “ІнфоМІСТ”, 22 серпня у Каневі міський голова Анатолій Бондаренко на 15:00 скликав сесію на Чернечій горі. Журналісти і громадськість про це дізналися із оголошення на сайті мерії, яке з’явилось майже о 16:00, натомість частина депутатів, що не входять у більшість, довідалися про засідання о 15:30.

Як пояснив у коментарі нашому виданню депутат від “Самопомочі” Олексій Романов, який був учасником засідання, проведення сесії прийшло в голову депкорпусу уже під час святкування Дня Прапора в Каневі.

Натомість начальник відділу з питань роботи ради Вікторія Курч зазначила, що навіть не знала, куди її везуть. Так, першою версією було привітання з Днем народження депутата від “Батьківщини” Романа Дісканта.

У музеї нашому виданню заявили, що загалом “сесія” тривала в Каневі 15 хвилин. За цей час депутати ухвалили 27 питань, які опозиція планує оскаржити в суді.

Попри те, що у відділі ради меру наголосили на незаконності проведення засідання, Анатолій Бондаренко підписав усі рішення скандальної сесії. Одне з них передбачає зміни до бюджету загальним обсягом 200 млн грн.

Докладно про сесію читайте у статті журналіста “Інфомосту” Сергія Макаренка Таємна сесія в Каневі: як депутати з мером на горі розділили 200 мільйонів

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама