Черкащан просять допомогти жінці, яка постраждала під час пожежі

Черкащанка Аня Лемешева потребує допомоги в лікуванні. Вона постраждала під час пожежі, яка сталася в грудні. Вона вже пройшла тривалий курс лікування: її оперували, пересаджували шкіру. Лікування триває понад місяць. І ситуація почала покращуватися, але для подальшого лікування потрібні значні фінансові витрати.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі “Фейсбук” пише сестра постраждалої Жанна Старова.

За її словами, багато частин шкіри вже гоїлося, а потерпіла пробувала сідати та вставати, але в ногах є сильні опіки, які ще недостатньо зажили.

– Не полишає надія , що все налагодиться. Адже стільки людей писало багато слів підтримки, вдома чекають двоє маминих синочків. Здаватися не можна ні в якому разі. Лікарі говорять про другу операцію. Опіки на руках дуже глибокі. Пересаджувати шкіру будуть із найбільш вцілілих місць (живіт, спина, боки). Одна операція вже пройшла успішно. Але знову багато ран, нестерпний біль, знову в очікуванні, як приживеться шкіра. За прогнозами, через місяць, можливо, випишуть із лікарні для домашньої реабілітації. І це прекрасна новина, але ще такий великий шлях попереду, – зазначила жінка.

Реквізити для допомоги:

4052 4772 5227 6281

Кавун Петр Иванович

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама