Реклама

molli

Черкасець увірвався до гастро-бару, аби розібратися із дружиною

Фото: прес-служба Управління поліції охорони в Черкаській області

Місцевий житель у стані алкогольного сп’яніння увірвався до гастро-бару, де працює його дружина, аби вирішити сімейний конфлікт. Про це повідомляє прес-служба Управління поліції охорони в Черкаській області. 

Сигнал «Тривога» надійшов до правоохоронців увечері із закладу громадського харчування, що розташований по вулиці Героїв Небесної Сотні.

За словами адміністрації, чоловік у стані алкогольного сп’яніння намагався проникнути в службове приміщення, де працювала його дружина, для вирішення конфліктної ситуації, що склалася у їхній сім’ї. При цьому поводив себе зухвало, агресивно, погрожував працівникам закладу та відвідувачам фізичною розправою.

Для безпеки громадян, поліцейські охорони вивели чоловіка з приміщення. При затриманні він почав чинити опі, нецензурно висловлюватися та намагався завдати удару поліцейському. Для припинення його дій були застосовані кайданки.

Правоохоронці встановили особу чоловіка. Ним виявився житель Черкас, 1977 року народження, раніше судимий. Правопорушника доставлено до Черкаського ВНП.

Подібні публікації

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама