Реклама

molli

Черкасець обікрав квартиру жінки, коли та була у стані алкогольного сп’яніння

6 листопада 2019 року Соснівський районний суд міста Черкаси визнав винним 35-річного місцевого жителя у скоєнні крадіжки, вчиненої повторно, поєднаної з проникненням у житло та призначив йому покарання у виді 4 (чотирьох) років позбавлення волі.

Про це повідомляє пресслужби Соснівського районного суду Черкас.

Судом було встановлено, що на початку червня цього року пізно ввечері обвинувачений, перебуваючи неподалік «McDonald’s» по вулиці Смілянській у Черкасах, скориставшись безпорадним станом жінки, яка була в стані алкогольного сп’яніння, дізнався адресу проживання останньої, шляхом вільного доступу взяв ключі від її квартири, які випали в неї з кишені, та попрямував до квартири потерпілої, з якої викрав належне їй майно на загальну суму 2340 гривень 67 копійок.

У подальшому зловмисника з викраденими речами зупинили працівники державної служби охорони та викликали на місце працівників поліції, які доставили його до Черкаського відділу поліції.

Обвинувачений свою вину в скоєному визнав в повному обсязі.

Суд визнав чоловіка винним у вчиненні злочину, передбаченого частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України та призначив йому покарання у виді 4 (чотирьох) років позбавлення волі.

Крім того, за сукупністю вироків, до призначеного покарання суд ухвалив частково приєднати покарання у виді 6 (місяців) позбавлення волі, призначеного за вироком Черкаського районного суду Черкаської області та призначити остаточне покарання у виді 4 (чотирьох) років 6 (шести) місяців позбавлення волі.

Нині вирок не набрав законної сили, він може бути оскаржений протягом 30 днів.

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама