Реклама

molli

Буремні 90-ті повертаються у Смілу?

МАШИНА 2

Перший заступник міського голови міста Сміла Андрій Шовкун стверджує, що його шляхом погроз та залякування намагаються прибрати з посади. А заодно і прибрати конкурента на майбутніх виборах міського голови.

Історія залякувань розпочалася вже за кілька тижнів після призначення Андрія Шовкуна на посаду першого заступника мера Сміли. У середині квітня до його робочого кабінету увірвалися троє і почали вимагати, щоб він написав заяву на звільнення.

фото КАБИНЕТ 1

– З моменту мого призначення група людей очолювана Олексієм Цибком, Андрієм Бондаренком і Камілем Валетовим почала домагатися силовим методом, щоб я написав заяву на звільнення. Вони увірвалися в кабінет і вимагали, щоб я написав заяву на їхню вимогу. Вони представилися Смілянською Самообороною і громадськістю міста, – розповідає Андрій Шовкун.
За словами заступника смілянського міського голови подібні заяви від них лунали чи не щомісяця, але вже на громадських заходах. Ситуація загострилася близько двох місяців тому, коли у Смілі розпочалася підготовка до місцевих виборів. Кандидатами у мери вирішили балотуватися і Андрій Шовкун, і Олексій Цибко.

При цьому, говорить чинний заступник міського голови Сміли, конкурент використовував всілякі брудні технології. Зокрема, у газеті, яку випускав, друкував «чорнушні» матеріали та обливав брудом опонента.

– 28 серпня вони увірвалися у штаб партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», який я очолюю. Олексій Цибко і його керівник передвиборчого штабу Олег Черненко вимагали у грубій формі у членів штабу, щоб вони назвали своє місце проживання. У цей же день, але трохи пізніше, невідомий, який представився представником громади, подзвонив на чергову лінію смілянського виконкому і сказав: «Передайте Шовкуну, хай закриває свою приймальню і закінчує піариться, бо інакше ми поможемо йому закрити!», – розповідає Андрій Шовкун.

МАШИНА 1

А вже за два дні Андрій Шовкун зрозумів, що опоненти перейшли від словесних погроз до діла. 30 серпня о 5:45 ранку двоє невідомих у спортивних костюмах та капюшонах підпалили його автівку «Субару Форестер», яка була припаркована у дворі його будинку. Двох невідомих, які в момент підпалу стояли біля машини, а потім втекли, бачила жінка із будинку навпроти. Саме вона і викликала міліцію.

Та на цьому історія не закінчилася. Вранці 3 вересня Андрій Шовкун отримав черговий дзвінок із погрозами від Андрія Бондаренка, мовляв, він викине Шовкуна зі Сміли.

Нині у справі із підпалом автівки правоохоронці відкрили кримінальне провадження, до якого долучили справу про погрози посадовій особі. Слідство триває.

1
Коментарі

avatar
1 Теми коментарів
0 Відповідь по темі
0 RSS
 
Вподобаний коментар
Популярний коментар
0 Коментарі автора
Avatar Нещодавні автори
Анонім
Анонім

який жах! дістали ці бандюки-самооборонівці!шо це за методи середньовічні?

Реклама

Реклама