Бондаренку вручили другу підозру

08.10.2018, 15:53

Місцева прокуратура вручила міському голові Черкас Анатолію Бондаренку другу підозру. Цього разу за ч.2 ст. 364 ККУ (Зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки).

Про це сайту “ІнфоМІСТ” повідомили у прес-службі обласної прокуратури.

Зазначимо, що прокуратура розпочала розслідування цього кримінального провадження у серпні 2017 року.

Правоохоронці шукали, хто з чиновників завдав своїми діями збитків бюджету на понад 300 тисяч гривень. Йдеться про справу забудови земельної ділянки площею в понад гектар біля перехрестя вулиць Можайського та Лісова Просіка.

Орендар землі – ПП “Дніпробуд-Центр” на території лісового масиву планував будувати таунхауси. Підприємство заборгувало місту плату за землю на суму 316 800 грн. Щодо цього міська рада розпочала судовий спір з орендарем. Однак суди в першій інстанції мерія програла, а апеляційну скаргу відкликали заявою за підписом мера, Анатолія Бондаренка.

Нині у прокуратурі оцінюють збитки у більш як 447 тис. грн.

Як писав «Інфоміст», у грудні 2017 року  відмовив у затвердженні містобудівних умов та обмежень ПП “Дніпробуд-Центр”

Підприємство ПП “Дніпробуд-Центр” просило містобудівні умови і обмеження забудови ділянки біля перехрестя вул. Лісова Просіка та вул. Можайського.

“Вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу, а також проводяться всі необхідні слідчі дії, спрямовані на повне, всебічне та об’єктивне дослідження всіх обставин кримінального провадження та прийняття кінцевого процесуального рішення відповідно до вимог кримінального процесуального законодавства”, – зазначають у прокуратурі.

Нагадаємо, 4 жовтня прокурори вручили Бондаренку підозру за ст. 351 (перешкоджання роботі депутатів) за наслідками розслідування сесії міськради, що була проведена у Каневі 22 серпня.

0 коментарів

Залишити відповідь