Реклама

molli

Бондаренко залишився без заступників

Всі заступники міського голови, відповідно до рішення міської ради від 10 січня, звільнені. Бондаренко наразі працює без заступників і каже, що готовий справлятися з одним.

Вчора в усіх заступників був останній робочий день. Про це повідомила в коментарі «ІнфоМІСТ» начальник відділу кадрової роботи Тетяна Галушко.

– Проект рішення був підготовлений з урахуванням того, що старий склад виконкому мав діяти до того часу, поки буде сформований новий. Проте на сесії ухвалили інше рішення, включивши конкретну дату (16 січня – ред.). Позиція кадровиків незмінна – має бути правонаступництво влади.

Сьогодні, нагадаємо, міська рада не лише не підтримала персональний склад виконкому, запропонований мером, а й проголосувала за відмову. Тож ми запитали в Анатолія Бондаренка, як він планує працювати без заступників.

– Нічого, працюємо. Сьогодні зібрав директорів департаментів. Поспілкувалися, намітили план роботи. Пошту, наприклад, розписують не заступники, а директори департаментів. Будемо працювати.

Бондаренко також повідомив, що в нього є ідея взяти одного заступника і всю роботу перекласти на директорів департаментів.

– Заступники – це завжди представники політсил. Я порахував: політичні сили хочуть 9 заступників. По 500 тисяч на кожного – це 4,5 мільйони гривень.

Мер поділився планами на майбутнє щодо складу виконкому:

– Якщо не хочуть заступників, то я наступного разу запропоную проголосувати виключно за громадських активістів, щоб був кворум у виконкомі.

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама