Реклама

molli

Бондаренко: спочатку було бачення провести сесію прямо на сходах

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко в ефірі «Вичерпно» розповів про сесію 22 серпня, яка відбулася на Чернечій горі в Каневі.

– Є регламент міської ради, який надає виключне право міському голові і секретарю міської ради визначатися із місцем проведення сесії. До мене звернувся 21 депутат із вимогою негайно ухвалити рішення, які потрібні громаді, – пояснив мер. – Коли ми відвідували музей, вони сказали: нас завтра не буде, більшості, і ми вимагаємо негайно провести засідання.

Він також запевнив, що депутати прямо на Чернечій горі вручили йому звернення з проханням скликати сесію і «до цього про нього він не чув».

– Я не знаю, коли вони збирали ці підписи. Кожен депутат має право на якісь речі, – прокоментував дії депкорпусу Бондаренко.

Що стосується оренди зали, то, за словами мера, такої послуги мерія не оплачувала. Депутати разом із ним просто купили вхідні квитки.

– Ми спокійно зайшли як громадяни України, визначились провести сесію. Спочатку було бачення провести на сходах прямо на Чернечій горі. Дехто називає її «чорною» горою. Не розуміють, що це патріотичне місце, то можуть такі речі говорити. Я не буду коментувати про людей з невеликими розумовими здібностями, – заявив міський голова.

Окремо він наголосив, що вважає сесію легітимною, а саме проведення засідання в такому форматі пояснив тим, що «підкорився більшості».

– А зараз я хочу подивитися на тих депутатів, які побіжать у суд і будуть скасовувати нову українську школу, заробітну плату тролейбусному парку, де не зможуть їздити пенсіонери, придбання ліків для хворих, питання врегулювання додаткового обладнання і купування канцтоварів, щоб люди могли вчасно отримати субсидію, – сказав Анатолій Бондаренко.

Як повідомляв “ІнфоМІСТ”, 22 серпня у Каневі міський голова Анатолій Бондаренко на 15:00 скликав сесію на Чернечій горі. Журналісти і громадськість про це дізналися із оголошення на сайті мерії, яке з’явилось майже о 16:00, натомість частина депутатів, що не входять у більшість, довідалися про засідання о 15:30.

Як пояснив у коментарі нашому виданню депутат від “Самопомочі” Олексій Романов, який був учасником засідання, проведення сесії прийшло в голову депкорпусу уже під час святкування Дня Прапора в Каневі.

Натомість начальник відділу з питань роботи ради Вікторія Курч зазначила, що навіть не знала, куди її везуть. Так, першою версією було привітання з Днем народження депутата від “Батьківщини” Романа Дісканта.

У музеї нашому виданню заявили, що загалом “сесія” тривала в Каневі 15 хвилин. За цей час депутати ухвалили 27 питань, які опозиція планує оскаржити в суді.

Попри те, що у відділі ради меру наголосили на незаконності проведення засідання, Анатолій Бондаренко підписав усі рішення скандальної сесії. Одне з них передбачає зміни до бюджету загальним обсягом 200 млн грн.

Докладно про сесію читайте у статті журналіста “Інфомосту” Сергія Макаренка Таємна сесія в Каневі: як депутати з мером на горі розділили 200 мільйонів

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама