Реклама

molli

Бондаренко хоче скоротити заступників і називає виконком “рудиментом радянщини”

У приміщенні черкаського міськвиконкому відбувається публічна консультація та обговорення кандидатур до нового складу виконавчого комітету.

Про це повідомляє кореспондент «Інфоміст».

Частина присутніх запропонувала, що громадськість має бути присутня у складі комітету.

За словами “самооборонівця” Олега Скалька, громадськість повинна бути у виконкомі. Він наголосив, що політичні партії не несуть відповідальності за свої дії. На його думку, склад комітету буде узгоджуватися «кулуарно». За присутність фахових представників у складі комітету виступив представник “Праведності” Віктор Єременко. Представник організації «Білий молот» заявив, що 50% від складу комітету мають складати делеговані від громадськості.

У свою чергу представник “Молода Черкащина” Вікторія Феофілова пояснила, що вона проти роботи на громадських засадах. За її словами, в новий виконком повинні увійти нові люди без «шлейфу Партії регіонів».

Екс-депутат Андрій Більда наголосив, що місто потребує вольового рішення від черкаських політиків. Визначення кількісного складу – це повністю прерогатива міського голови.

Міський голова Анатолій Бондаренко виступив за громадськість у виконкомі.

– Єдиний контроль для цих подій, що відбуваються в місті, через громадськість. Роль заступників зараз нівелюється – це надбудова над директорами департаментів. Я готовий запропонувати тотальне скорочення – до трьох заступників, – каже він.

Бондаренко повідомив, що депкорпус пропонує йому відразу 8 заступників. Він же виступає проти цього. Мер назвав виконком інструментом колективної безвідповідальності та рудиментом радянщини. Також він додав, що бачить у виконкомі 9 осіб.

Представник “Національного корпусу” Іван Кієнко сказав, що виконком – це працевлаштування людей, які не пройшли в раду через вибори. У виконкомі від громадськості повинні бути такі представники, які не задіяні в політиці. Кандидатів до виконкому треба вибирати на громадських слуханнях. Запропонував, що до виконкому мають увійти 4 представники від громадськості.

Зазначимо, що вчора ввечері у «Фейсбуці» відбувалися значно більш активні дискусії щодо виконавчого комітету, ніж сьогодні в аудиторії номер 206. Найбільш насиченими були онлайн-обговорення під постами Дмитра Кухарчука про кандидатів до комітету від громадськості та, власне, до інтернет-анонсу сьогоднішнього заходу від Сергія Пасічника.

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама