Реклама

molli

Благодійність чи корупція: народну раду звинуватили в привласненні коштів, зібраних атовцям

11749344_1685589895010288_632522897_n
Сергій Лугеря і Олег Деркач

Жителька села Мошни звинуватила місцеву народну раду у привласненні коштів, зібраних селянами для воїнів-атовців. Конфлікт вийшов за межі населеного пункту. Наразі в суперечку втрутилися багаточисленні громадські організації та очільник Черкаської РДА Костянтин Омаргалієв.

Сьогодні, 14 липня, сторони конфлікту зібралися в залі засідань в приміщенні Черкаської РДА.

Так, за словами жительки Мошен, приватного підприємця, Валентини Диченко, представники черкаської районної народної ради розмістили в магазинах села скриньки для збору коштів воякам. У певний момент гроші із скриньок забрали. Їхнє подальше цільове використання – невідоме. Також жінка розповіла про конфлікт, що в неї стався з членами місцевої народної ради:

– У нас в селі сталося горе: загинув наш боєць – Пресняков. Громада села домовилася з волонтерами і ми встановили в магазинах “банки” для пожертв. За ті гроші планували придбати тепловізори для бійців 93-ї бригади. Вийшло, що в магазинах тепер стояли дві банки: одна від волонтерів, інша – від народної ради. От прийшли до мене в магазин Онопрієнко і Бабич (Катерина Онопрієнко і Микола Бабич – члени народної ради) і вимагають гроші, а я ж їх волонтерам віддала. Так я такого потім від них наслухалась, – розповідає Валентина Диченко.

11720745_1685589885010289_1843857541_n
Звернення Диченко

Колишній учасник народної ради, а нині очільник ГО “Об’єднання патріотичних сил”, Олег Деркач розповідає, що просто так забирати кошти із скриньки ніхто не має права.

– Для того, щоб забирати кошти, є спеціальна процедура. Це робить комісія у присутності двох свідків, продавець залешає свій підпис, – говорить Деркач.

У ходу дискусії виникли питання і стосовно відкритості у діяльності громадської ради Черкаського району.

– Чогось виходить так, що народна рада перетворилася на закритий клуб, – обурюється очільник ГО “Бійці-реформатори” Сергій Лугеря. – Після того, як бійці повернулися із передової, вони захотіли вступити в народну раду, а їм там сказали, що виявляється списки закриті. Так що ж це за народна рада?

11737016_1685589858343625_821801788_n
Катерина Онопрієнко – друга справа

Після всіх взяла слово і Катерина Онопрієнко, яка закликала всіх присутніх перестати поливати брудом її та народну раду.

– Я просто в шоці! – емоційно розпочинає свій виступ учасниця народної ради Черкаського району. – Ви сюди поприходили взувати народну раду? У нас все задокументовано, все записано. Є всі підписи. Ми здавали всі зібрані кошти в черкаську “Самооборону”!

Неоднозначно до таких слів поставився пристуній в залі керівник черкаської “Самооборони” Олег Скалько.

– Народна рада здавала нам кошти лише один раз, це були 2,5 тисячі гривень, – повідомив активіст.

Підсумував дискусію очільник Черкаської РДА Костянтин Омаргалієв, який повідомив, що працівники не одного магазину в Мошнах розповідали йому, що члени місцевої народної ради вилучали кошти, зібрані в скриньках, неправомірно.

За словами Омаргалієва, далі справу візьмуть під контроль правоохоронні органи.

2
Коментарі

avatar
2 Теми коментарів
0 Відповідь по темі
0 RSS
 
Вподобаний коментар
Популярний коментар
0 Коментарі автора
Avatar Нещодавні автори
Анонім
Анонім

НЕ ЗАБУВАЙТЕ,ЩО БОГ ВСІМ СУДДЯ! ПРАВДА ЗА НАМИ І СКОРО ВСІ ПРО ЦЕ ДІЗНАЮТЬСЯ!!!! А НАКЛЕПНИКАМ ГАНЬБА!!!!!

Анонім
Анонім

СЬГОДНІ НАРОДНА РАДА ЧЕРКАСЬКОГО РАЙОНУ ПЛАНУВАЛА ПРОВЕСТИ ЧЕРГОВЕ СВОЄ ЗАСІДАННЯ ,НА ЯКЕ ЗАПРОСИЛИ ГОЛОВУ РДА ОМАРГАЛІЄВА К.С.ДЛЯ розмови ПО ПРОБЛЕМАХ РАЙОНУ. У ЗВЯЗКУ З НЕПЕРЕДБАЧЕНИМИ ОБСТАВИНАМИ (ГОЛОВА НР БАБИЧ М.В.БРАВ УЧАСТЬ РАЗОМ З КОВАЛЕНКО ВАЛЕНТИНОЮ ТА ПРЕДСТАВНИКАМИ 12 РАЙОНІВ ОБЛАСТІ У УСТАНОВЧІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ ОБ”ЄДНАНИХ НАРОДНИХ РАД ЧЕРКАЩИНИ “НАРОДНА ВАРТА ЧЕРКАЩИНИ” А Я,СЕКРЕТАРЬ НР-ПОВИННА БУЛА БУТИ НА СЕСІЇ СІЛЬРАДИ В МОШНАХ ,МИ ПЕРЕНЕСЛИ ЗАСІДАННЯ НА СЛІДУЮЧИЙ ВІВТОРОК). О 13 годині проводила своє засідання громадська рада при РДА.Я на Хвилинку зайшла в зал засідань ,але побачивши тих,що зібрав голова РДА,та почувши його виступ,я відмінила поїздку в Мошни та залишилась в залі до… читати далі >

Реклама

Реклама