Реклама

molli

Біля Сміли зупинили дві вантажівки з нелегальною деревиною (фото)

На автодорозі Сміла-Київ працівники поліції зупинили два вантажні автомобілі із деревиною. Про це повідомляють у пресслужбі ГУ НП Черкаської області.

Як з’ясували поліцейські, деревина мала невідповідність електронних бирок та дозвільних документів. Автомобілі та деревину вилучили.

Смілянський відділ поліції відкрив два кримінальних провадження за частиною 4 статті 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України. Вирішується питання щодо накладення арешту на вилучене майно.

 

Подібні публікації

4
Коментарі

avatar
4 Теми коментарів
0 Відповідь по темі
0 RSS
 
Вподобаний коментар
Популярний коментар
4 Коментарі автора
КвазімодоСяваУкраїнецьСергей Нещодавні автори
Квазімодо
Квазімодо

Треба говорить було на городі зрізав та везу на пилораму поріжуть дошку на підлогу постелю (дерева не багато одне дерево !) І нахуй посилати ментів, вони дибіли до мене теж подібне було) а ви тож дибіли документи липові приклеяли ,

Сява
Сява

Але новини два куба лісу в таті.вилучати вони будуть.Йдіть краще на колію провірку зробіть,Але куди……там потрібно буде половину парку укрзалізниці вилучити.За таке і пошапці дістати можна.А тут їде дідо везе дрова,піймали і вже на ньому висить пів лісу зрубаного висить…..Добре колись Кузьма казав…..що все це має бути п……….не і с…….не.

Українець
Українець

Ви ще б по базару дрова вилучали б 😁!
Вилучайте вилучателі краще потяги із деревиною які в ЄС шурують цілодобово.

Сергей
Сергей

Клоуны..
Полная показуха.
Проплаченные петухи.
Сотни кубометров в день вывозят из леса.

Реклама

Реклама