Реклама

molli

Біля гімназії у Черкасах встановили муляжі школярів

У Черкасах для убезпечення пішохідного переходу встановили перші муляжі школярів. 17 січня вони з’явились біля місцевої гімназії №9.
photo20200117152216

За словами директора КП “ЧЕЛУАШ” Олексія Мельника, фігури надійні та антивандальні, інформує кореспондент vikka.ua.

“Спочатку ми встановили біля цієї гімназії лежачих поліцейських, навели дорожню розмітку, а тепер і започаткували встановлення хлопчиків-муляжів, які для водіїв є якоюсь засторогою. Вони їх бачать і зупиняються, – розповів Олексій Мельник. – Займались ми над макетом близько 5 місяців. Хотіли, щоб він мав якусь основу для встановлення, був антивандальним, сучасним та таким, якого можна було при потребі відновити”.

Фігури виготовлені з бетону і покриті пластиком. Також розглядають варіант, щоб нанести додатковий шар люмінесцентної фарби.

“Ідею підгледіли в Києві. Ми разом з місцевими жителями, активістами обговорювали, як привернути увагу водіїв до безпеки дітей. І вирішили, що це повинні були фігурки яскравих кольорів”, – додала голова КСН “Припортовий” Лідія Дмитренко.

Як зазначає очільник “ЧЕЛУАШу”, перші муляжі – це пробні зразки, зроблені виключно за рахунок меценатів. Впродовж року й біля інших шкіл планується встановлення аналогічних фігур, кошти на які виділятимуть із міського бюджету.

Директорка 9-ї Гімназії Ірина Топчій висловила сподівання, що містяни не псуватимуть муляжі, проте попередила: вони знаходяться під наглядом відеокамер.

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама