Реклама

molli

Біля Геронимівки почали робити дорогу

Фото: прес-служба САД

Минулого тижня розпочалися роботи з поточного середнього ремонту автодороги Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук біля села Геронимівка. Про це повідомляють у Службі автомобільних доріг.

У Службі кажуть, що внаслідок тривалої експлуатації, інтенсивного руху великовагового транспорту, постійного недофінансування дорожньої галузі протягом останніх десятиріч, автомобільна дорога Р-10 зазнала значних руйнувань дорожнього покриття і потребує проведення відповідних ремонтних робіт.

Службою автомобільних доріг у Черкаській області уклала договір з ТОВ «Автомагістраль-Південь» про проведення поточного середнього ремонту автомобільної дороги державного значення Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук на ділянці км 77+000 – км 79+100.

ТОВ “Автомагістраль-Південь” перемогло у тендері системи державних закупівель «ProZorro».

Фінансування ремонту ділянки дороги відбуватиметься як за рахунок коштів державного бюджету так і додаткових фінансових надходжень, отриманих від митного експерименту минулого року, але не використаних на потреби дорожньої галузі.

Роботи із фрезерування існуючого дорожнього одягу та демонтажу старого покриття уже розпочалися. По закінченню демонтажних робіт, буде проведено регенерація конструктивних шарів дорожнього одягу за технологією холодний ресайклінг з застосуванням бітумної емульсії та цементу товщиною шару 18 см. Буде влаштовано вирівнюючий шар асфальтобетонного покриття, укріплено узбіччя та влаштовано верхній шар асфальтобетонного покриття.
Також проектом ремонту передбачено планування та укріплення узбіччя, очищення водопропускних труб, влаштування з’їздів, пішохідних доріжок, відновлення покриття зупинкових та посадкових майданчиків,

По завершенню робіт з влаштування нового дорожнього покриття, буде встановлено нові дорожні знаки, напрямні стовпчики та влаштовано нову дорожню розмітку холодних пластиком.

 

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама