Реклама

molli

Бездротові пилососи: чому це практично і компактно

Ми звикли до того, що прибирання квартири неодмінно пов’язане з розмотуванням проводів пилососа і постійного перемикання від розетки до розетки. Навіть якщо квартира не дуже велика. Кілька років тому з’явилася можливість купити пилосос в Києві, якому не потрібен дріт. Акумуляторні машини мають що сказати для самоствердження.

Плюси і мінуси акумуляторного пилососа

Такі моделі чи будуть розглядатися в якості альтернативи промисловим пилососам. Величезна потужність і продуктивність – не їхня прерогатива. А ось компактність, маневреність, легкість і можливість відмовитися від електричного кабелю при прибиранні великих квартир і приватних будинків – стихія пилососів з АКБ.

Як заряджати і на скільки вистачає заряду

Це основне питання, яке хвилює споживача. Час роботи пилососа від акумулятора залежить від потужності двигуна. Більшість моделей недорогого сегменту отримали двигуни, що працюють під напругою 4,2 В потужністю 15-17 Вт. Це дає можливість працювати не менше 30-40 хвилин на одному заряді.

Зарядка проводиться протягом 10-12 годин. При цьому багато моделей мають своє місце для паркування, встановлене недалеко від розетки, яке і служить зарядною базою. Є моделі, зарядна база яких кріпиться на стіну і займає мінімум місця в кімнаті або в коморі.

Потужність і продуктивність

Ми розуміємо, що кожен виробник прагне, щоб пилосос працював якомога довше без підзарядки і всмоктував сміття якомога інтенсивніше. Однак див не буває і, підвищуючи потужність двигуна, ми програємо в часі автономної роботи або в компактності – збільшення потужності мотора тягне за собою збільшення розміру акумулятора і, як наслідок, корпусу.

Можливо, для багатьох покупка бездротового пилососа стане виходом в якості універсального допоміжного інструменту для підтримки порядку і швидкої ефективного прибирання кімнати або салону автомобіля.

 

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама