Реклама

molli

Багатомільйонні борги та відсутність угод із трейдером. Сміла не готова до опалювального сезону

Станом на сьогодні підприємство «Смілатеплокомуненерго», що є постачальником тепла для смілян, не уклало жодного договору із газовими трейдерами. Майно від колишнього теплопостачальника «Сміла Енергоінвест» комунальникам досі не передано, підприємство тоне в боргах.

Стан підготовки в області до старту нового опалювального сезону сьогодні обговорили на вранішній селекторній нараді в Черкаській ОДА. Зокрема, особливу увагу звернули на “проблемну” Смілу.

Так, за словами Сергія Демиденка, «Смілатеплокомуненерго» загалом заборгувало «Нафтогазу» 46 мільйонів гривень, ще 2,4 млн  підприємство винне трейдерам за газ, яким опалювалися оселі смілян протягом лютого-березня.

Станом на сьогодні СТКЕ не уклало жодного договору із постачальниками газу: ні з «Нафтогазом», ні з приватним трейдером. Не вирішується питання із погашенням заборгованості, зокрема, близько 40 мільйонів гривень перед «Черкасигаз». На сьогодні дебіторська заборгованість підприємства становить 19,4 мільйони гривень.

Зв’язатися через селекторний зв’язок із міським головою Сміли Олексієм Цибком не вдалося, оскільки на місці він був відсутній. Натомість в міському управлінні ЖКГ повідомили, що наразі проводяться перемовини щодо укладання угод з газовим трейдером. Також пообіцяли вирішити питання  щодо погашення заборгованості перед трейдером у 2,4 мільйони гривень.

Заступник голови Черкаської ОДА Сергій Овчаренко повідомив, що на сьогодні в Смілі немає жодного графіку входу в опалювальний сезон, хоча в райцентрі обіцяли надати його до 15 вересня. Крім того, гроші на предоплату за  номінації для трейдера не закладено. Майно від «Сміла Енергоінвест» комунальникам не передано.

– Сміла не готова до опалювального сезону, – підсумував голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко.

Нагадаємо, раніше міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко заявив, що Сміла в числі 4 міст в Україні, де є проблеми із входженням в опалювальний сезон.

Цьогоріч теплопостачальником в місті є комунальне підприємство «Смілатеплокомуненерго». До цього постачальником послуг було скандальне підприємство «Сміла Енергоінвест», яке на сьогодні заборгувало перед «Нафтогазом» майже 80 мільйонів гривень.

Про діяльність менеджерів «Сміла Енергоінвест» читайте в нашому матеріалі “Холодний розрахунок”. Як привласнювали кошти, що сміляни платили за тепло.

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама