Реклама

molli

Автомобіль уманчанина Андрія Кизила виставлять у столичному музеї

Автомобіль, на якому Герой України, уманчанин Андрій Кизило їздив у зоні АТО стане частиною  головної експозиції столичного музею. 4 квітня у головній залі Національного музею історії України,  відбудеться передача автомобіля до експозиції.

Андрій Кизило– герой України, який загинув у зоні АТО 29 січня 2017 року. Андрій був заступником командира 1-го механізованого батальйону 72-ї окремої механізованої бригади. Після смерті йому було присвоєно посмертне звання героя України.

Сьогодні, в Києві, відбудеться пам’ятний захід на вшанування героя. Під час заходу відбудеться передача до музею автомобіля загиблого “Ford Scorpio”. Його передав Андрію в зону АТО настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці і Святого Антонія Української греко-католицької церкви отець Василь Гасинець, який від самого початку АТО служить військовим капеланом та допомагає бійцям.

До Києва автомобіль доставили за підтримки Міністерства оборони волонтери Яна та Василь Сердюки. Автомобіль стане частиною експозиційної площі виставкового проекту “Український Схід”, у якому представлені особисті речі та матеріали сучасних захисників України.

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама