Реклама

molli

“Арештувати тітушню, міліціонерів, добровольців – і на суд в Київ”, – черкаський нацгвардієць

384554112

Один з нацгвардійців, що народився на Черкащині, пройшов Слов`янськ і нині – командир елітного підрозділу Нацгвардії, матюкається на владу. Каже, що їх підняли по тривозі і хочуть кинути на штурм ПС. Він поважає добровольців і не знає, що робити:  наказ на штурм своїм хлопцям дати не може, пише “Вечірня Умань“.

“Нас розстріляють свої ж – говорить по телефону – хлопці що були в АТО, стріляти в добровольців не будуть. Вони скоріше застрелять того командира, розвернуть БТРи і поїдуть на Київ. Ви не розумієте ! Нас на фронті виручають лише добровольці і волонтери ! Госпітальєри ПС врятували стільки народу, коли армія не могла навіть джгутом нормальним забезпечити, що не порахувати. У мене десятки друзів зобов’язані їм своїм життям… ”

“Я не хочу щоб через мене починалася громадянська війна ! І зараз туди везуть колишніх “Барсівців”, яких тільки і тренували, щоб захищати Януковича і його статки.  Якщо Аваков дасть наказ – це крапка цій країні. Якщо він кине в бій цих “вовків” – це крапка усім.

Як вихід з кризи нацгвардієць вбачає одне – одночасний арешт в присутності Яроша і керівництва МВС усіх осіб – охорони комплексу, тітушню та очільників міліції, так і командира МВС області разом з усіма керівниками на місцях. Арешт і добровольців. Після чого – справедливий відкритий суд – у Києві. Бажано, в присутності міжнародних організацій. Щоб відкрити усі факти зловживань.

Винуватими називає владу.

“У влади є шанс зняти сепаратизм в Закарпатті – одним махом арештувати усіх очільників, замінити міліцію і прокуратуру повністю. Лише тоді розбиратися – хто робив контрабанду і як. Інакше – схеми будуть працювати, людей будуть вбивати. А тих хто став на захист – оголошувати “бандитами”.

Нацгвардієць каже, що зараз влада справді стає схожою на хунту. Бо коли не було країни, добровольці не дали поширитися чумі. Якщо зараз влада для власного збагачення спробує знищити добровольців – її не стане.

“Скажу так – головне закрити усі аеропорти. Щоб не встигли втекти. Якщо буде наказ стріляти по добровольцях, жити цій владі залишиться лише кілька годин.”

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама