Реклама

molli

Я люблю життя, тому воно любить мене. Така гармонія у стосунках приносить втілення моїх мрій

«Я – творець свого життя»

Сонце! Літо! Час відпусток! І тому доречно буде запросити вас відправитись у надзвичайну подорож, де ми спробуємо пізнати навколишній світ та внутрішній світ власного «Я».

Життя теж схоже на подорож. Як можна вирушати в нього, не намітивши ніякої мети? Мало того, що мета повинна бути, вона повинна бути досить високою, значною, щоб можна було йти до цієї мети все життя. Інакше ви досягнете цієї мети через кілька років. Тобто ваша подорож може стати не цікавою та беззмістовною. Чи вдасться після цього вам придумати нову мету – це ще питання. Отже, яка ж мета робить життя справжнім?

Вища мета життя – ЛЮБОВ.

Любов до себе, до інших та навколишнього світу. Коли ми починаємо ставитись до себе з любов’ю і повагою, ми визначаємо себе особистістю, яка має потенціал духовного, морального, інтелектуального розвитку. Почитаємо розвивати в собі почуття власної самоцінності і нести стовідсоткову відповідальність за своє життя.

Світ – це дзеркало, яке відображає наші вібрації та внутрішній стан. Через обставини, людей та явища життя вказує на те, що саме вимагає коригування: наші вчинки, думки, вірування чи слова. При цьому відповідальність не означає виправляти іншу людину. Відповідальність – це визнання того, що ми і є причиною всього, що відбувається у нашому житті. Коли ж ми починаємо усвідомлювати це правильно, без провини і жалю, виявляється, що світ цілісний, прекрасний і гармонійний. Лише йдучи по шляху пізнання й розкриття свого внутрішнього потенціалу, можна стати дійсно щасливою людиною. Тоді на вас, як метелики на світло, почнуть злітатись кращі обставини, ситуації і люди.

Так завжди трапляється і зі мною. Я завжди хотіла побачити Іспанію. Зараз я тут вже місяць! А попереду ще місяць!!!

11393118_372254219639431_4351525012731929448_n
Фото: Тетяна Вербицька/”Фейсбук”

Насправді, для того, щоб наше життя змінювалося на краще, потрібно діяти. «Як?» – спитаєте ви. «Дуже просто – я буду таким, яким ви хочете мене бачити, – відповість Життя. – Якщо ви вважаєте мене проблемою, я створю для вас проблеми. Якщо ви не бажаєте жити, активно не приймаєте цей світ, тоді хтось зазіхне на ваше життя». З цього приводу чудово сказав Воланд з роману «Майстер і Маргарита»: «Цегла просто так нікому на голову не впаде».

«Будете бачити мене прекрасним – зможете насолоджуватись мною», – відповідає воно.

1656271_385277845003735_5282035857485122262_n
Фото: Тетяна Вербицька/”Фейсбук”

Наприклад, я дуже люблю життя і воно любить мене. І підтвердження цьому є те, що ми разом з вами маємо можливість відправитись у цю захоплюючу подорож, яка надихає та запускає динаміку змін життя на краще.

                                   До наступної спільної подорожі. З любов’ю, Тетяна Вербицька!

15
Коментарі

avatar
12 Теми коментарів
3 Відповідь по темі
0 RSS
 
Вподобаний коментар
Популярний коментар
0 Коментарі автора
AvatarIryna Нещодавні автори
Iryna
Iryna

Tanya, so wonderful to feel this energy which you were filled in Spain plus big gratitude that you can share all your wisdom and love with others.
Be happy as you are.
Love and be loved.
Waiting for your next amazing material-you are so talented in this direction also. Let it be.

Анонім
Анонім

Thank you, Irina. Your words are the best reward.

Анонім
Анонім

З Іспанії, Астурії, я радий зустрітися Tatania і велика людина, він є і виділити дуже емоційне значення він має для цього великого подорожі, що є життя. Я візьму одну зі своїх фраз. “Любов до себе, інших і світу», це те, що визначає нас як особистостей. Сезар U.G

Реклама

Реклама