Реклама

molli

Скандальній забудові за драмтеатром видали нові містобудівні умови

Фото сайту "Кропива"

Житловий будинок за драмтеатром матиме три секції про 12 поверхів. Оскільки забудовнику видали нові містобудівні обмеження за умови, що він зробить підземний паркінг. 

Про це у коментарі нашому виданню повідомив директор департаменту архітектури й містобудування Артур Савін. 

За його словами, проект будівництва представили керівництву міста. Після чого дійшли висновку, що висотність не перекриватиме ані драмтеатр, ані 12-ти поверхове приміщення управління статистики. Окрім того законних підстав відмовляти забудовнику нібито немає.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Забудовник звітує про хід робіт на скандальній “Резиденції” (фото)

Як зазначив Савін, загалом згідно містобудівних норм можна було б звести і 24 поверхи. Представники ТОВ “Інститут Харківпроект”, які розробляють генплан Черкас, наголосили на тому, що місто і так не має висотних акцентів, на відміну від багатьох інших населених пунктів України.

Проти буцівництва неодноразово виступали громадські активісти та актори драматичного театру. Однак виконком таки ухвалював рішення про будівництво 11-ти поверхової центральної секції та двох 9-ти поверхових бокових секцій.

Нагадаємо, що з 15 січня 2016 року містобудівні умови та обмеження, видаються наказом департаменту архітектури, містобудування та інспектування, а не рішенням виконкому, як це було раніше.

10
Коментарі

avatar
6 Теми коментарів
4 Відповідь по темі
0 RSS
 
Вподобаний коментар
Популярний коментар
0 Коментарі автора
ОленаAvatarОляГіга СтепанДмитрий Нещодавні автори
Олена
Олена

Згодна з Лiлiей! Це “деробло” не тiльки не прикрашае центр мiста, а пригнiчуе своiм темним кольором, простою, дуже непривабливою архiтектурою та близьким розташуванням до нашого театру, який (я так думаю) постраждав саме iз-за цього “деробла”! Буде дуже цiкаво подивитися, як бiля Храму Мельпомени будуть тiлiпатися (сушитися на мотузках) шкарпетки та труси! А Карина (гicть в 14.58) буде “приемно вiдпочивати” на iх фонi “пiсля вiдвiдин театру”!!!

Гіга Степан
Гіга Степан

Можна через “дірки” в законі отримати дозвіл на будівництво лютої совдепії на площі перед обл.адміністрацією, але чи є моральне право забирати у громади сквер заради бцдівництва сумнівної коробки. Чому не зробити суспільне обговорення та відкритий конкурс на проект будинку, вибрати кращий і тоді вже будувати?

Оля
Оля

При совдепії там був сквер.

Дмитрий
Дмитрий

плюс 3-5 квартир на базу и стройте хоть 24 этажа. Проект? – порешаем

Карина
Карина

впевнена, що ця будівля стане окрасою нашого міста, а
прилегла територія – приємним місцем відпочинку після відвідин театру)))

Анонім
Анонім

яким чином оце опудало буде прикрашати місто? та ще й на фоні погорілого театру? Чи не мали більше місця, де житло будувати? Це вже точно – жити на площі… ні двору, ні дерев…

Лілія Шамрай
Лілія Шамрай

Співчуваю тим,хто придбає житло і цому будинку. Жити і знати,яку ціну заплатили свідомі черкащани.Ми втратили НАЗПАЖДИ чудове місце для відпочинку – красивий,затишний сквер.Не розумію,де смак у тих,хто спаплюжив таке місце.Як можна ТАК не любити своє місто.Про повагу до його мешканців не кажу. Ми заслуговуємо їх,бо ДОЗВОЛИЛИ це неподобство

Анонім
Анонім

” прилегающей территории” не будет для прогулок!!! Та прямо по середине площадки будет стоять подстанция, которая будет обеспечивать эту “Резиденцию” светом, а горожан которые пришли посмотреть спектакль в театре и жильцов соседних домов – постоянным шумом…. Можете и дальше впечатляться таким “украшением” нашего города!

Андрей
Андрей

Ну и класс, только фасад простенький, за то резиденция, будет с кого комунальщикам пример брать

Тетяна
Тетяна

Артурчик РУЛИТ!

Реклама

Реклама