Реклама

molli

“Якщо ще когось уб’ють, знову перейменовувати?” – на Уманщині відмовляються декомунізувати вулицю на честь бійця

рижак
Володимир Рижак. Фото “Вечірньої Умані”

У селі Шарин Уманського району люди виступили проти перейменування вулиці на честь загиблого учасниками АТО Володимира Рижака. 24-річний боєць був активним учасником Майдану. Коли почалася АТО, одним із перших записався у ряди Національної гвардії. Захищаючи свого товариша в бою, він загинув від снайперської кулі.

Сходка села шарин відбулася вчора, 2 березня. Про її результати у “Фейсбуці” розповіла уманська волонтерка Ольга Ситник.

“Від усього почутого та побаченого мене тіпало. Не можу зрозуміти, як люди можуть бути такі черстві та бездушні. А справа ось в чому: в цьому селі на вулиці Комуністичній проживав наш ГЕРОЙ, захисник України, який загинув в зоні АТО, Володимир Рижак. Коли постало питання перейменування вулиць, то на сесії чомусь вирішили назвати її Зарєчна. Слухати те, що робилося на сходці, було огидно. Як можна обговорювати питання, як перейменувати вулицю. Якщо в селі сталася ця трагічна подія, то тут не може бути ніяких інших варіантів, крім як назвати вулицю, на якій проживав загиблий, у пам’ять про нього його іменем”, – зазначає волонтерка.

За її словами, сходка “розтягнулася” на 2,5 години. Дискусія завершилася рішенням про проведення опитування на вулиці, яку збираються перейменувати.

Ольга Ситник твердить: у Львів іменем Володі названо храм, а у Смілі – вулицю.

“Коли почала розказувати, що ці люди самі мали бути ініціаторами, аби вулицю назвали в його честь, мені сказали “А якщо ще когось уб’ють, то що тоді знову перейменовувати якусь вулицю?” Людоньки, ви маєте щосекунди молитися, щоб Володя був останнім, хто загинув за наше з вами спокійне життя. Як у людини взагалі може бути скільки негативу, злості”, – дивується волонтер.

4
Коментарі

avatar
3 Теми коментарів
1 Відповідь по темі
0 RSS
 
Вподобаний коментар
Популярний коментар
0 Коментарі автора
AvatarОЛЕГЯ Нещодавні автори
ОЛЕГ
ОЛЕГ

ЧТО БЫ НЕ ОБИДЕТЬ НИ ОДНОГО ГЕРОЯ ОТДАВШЕГО СВОЮ ЖИЗНЬ ЗА СТРАНУ, НАЗВАНИЯ УЛИЦ ДОЛЖНЫ ОХВАТЫВАТЬ ВСЕХ ПОГИБШИХ ПАТРИОТОВ УКРАИНЫ.
НЕБЕСНАЯ СОТНЯ,ГЕРОИ РЕВОЛЮЦИИ,ГЕРОИ МАЙДАНА,ГЕРОИ УКРАИНЫ И ТАК ДАЛЕЕ,А НА УЛИЦЕ ИЛИ НА ДОМЕ ТАБЛИЧКА С ИМЕНАМИ ПОГИБШИХ,ПАМЯТНИКИ.

Я
Я

А районі лише 2 людини, а взагалі я бачу різниці нема скільки, люди все рівно не цінують…

ОЛЕГ
ОЛЕГ

БЕЗ ОБИД.В НАШЕЙ ОБЛАСТИ И ПО ВСЕЙ СТРАНЕ ПОГИБЛО ОЧЕНЬ МНОГО ГЕРОЕВ,ВОЕВАВШИХ ПРОТИВ РОССИИ В АТО,ЕСЛИ ИМЕНЕМ ОДНОГО НАШЕГО ПАТРИОТА НАЗВАТЬ УЛИЦУ, ТО КАК ЖЕ ОСТАЛЬНЫЕ ОТДАВШИЕ ЖИЗНЬ ЗА УКРАИНУ, В ЧЕСТЬ КОТОРЫХ УЛИЦЫ НЕ НАЗЫВАЮТ?

Анонім
Анонім

Потрібно перейменовувати всі вулиці в пам”ять про них, адже це історія для нашого майбутнього покоління.

Реклама

Реклама