Реклама

molli

У Смілі гаряча сесія: Цибко закрив засідання, але депутати збираються голосувати за недовіру

imagesМер Сміли Олексій Цибко закрив засідання міської ради і покинув зал, але депутати все одно збираються голосувати за припинення повноважень міського голови.

Про це нашому виданню повідомив журналіст Олександр Безпрозванний.

– Зараз депутати готують бюлетені для голосування. На них печаток немає. Говорять, що Цибко не виконав обіцянку, що прибере “Смілаенергоінвест”. Також посилаються на відкриту кримінальну справу щодо радника, який погрожував активістці, – каже Олександр.

Відзначимо, що самого Цибка зараз на сесії немає: міський голова закрив засідання після бійки, що відбулася між представниками “Правого сектора” та “Батальйонного братства”.

Як розповідає журналіст, бійку спровокував представник ПС. Унаслідок конфлікту дісталося раднику міського голови Камілю Валетову.

Відзначимо, що за кілька днів до сесії, місцеве видання “Смеляночка” повідомило, що в політичних колах Сміли йдуть розмови про відсторонення Олексія Цибка від займаної посади. За інформацією видання, питання дострокового припинення повноважень міського голови погоджено переважною більшістю депутатського корпусу та політичними силами. Відповідні консультації тривали в продовж декількох останніх днів.

Вчора ближче до вечора з’явилася інформація про можливий силовий сценарій під час сесійного засідання.

1
Коментарі

avatar
1 Теми коментарів
0 Відповідь по темі
0 RSS
 
Вподобаний коментар
Популярний коментар
0 Коментарі автора
Юрий Нещодавні автори
Юрий
Юрий

Жаль что Майке не попало!!!!!!!!!!!!!!

Реклама

Реклама