Черкаські активісти подалися в “Рух” Саакашвілі

29.02.2016, 16:48

5682d6175456f_maxresdefault(108)

У  Черкаській області утворилася та була затверджена Координаційною радою місцева ініціативна група громадського Руху за очищення. 

Наразі вже відомі ряд прізвищ людей, які долучилися до нового проекту.

Біловчук Дмитро – адвокат, захисник засуджених учасників подій під ОДА у січні 2014 року

Вакуленко Владислав – приватний підприємець, засновник ТОВ «БудЗона», меценат;

Ганзевич Роман – активіст, член координаційної ради ГО “Автомайдан-Черкаси”, член виконкому ЧМР;

Друмашко Володимир – голова Черкаської обласної організації ПП «Демократичний альянс», голова ГС «Черкаська асоціація ОСББ та ЖБК «НА ВАРТІ»;

Макуха Марина – аналітик ЧОО ВГО «ГМ «Опора», викладач ЧНУ ім. Б. Хмельницького;

Михлик Максим – голова ЧОО Комітету виборців України;

Панасенко Олександр – голова Черкаської міської територіальної організації ПП «Демократичний альянс»;

Феофілова Вікторія – координаторка КМГО «Молода Черкащина»;

Чемирис Артур – громадський активіст антикорупційного руху, приватний підприємець.

Читайте також: На Черкащині в новому антикорупційному русі – старі обличчя

Як зазначають в прес-службі організації, “група ставить перед собою мету консолідувати громадські сили в Черкаській області у боротьбі з корупцією, просувати реформи та зміни політичних еліт”.

Рухівці запрошують черкащан долучатися до їх рядів, заповнивши он-лайн форму.

Група буде сприяти виконанню завдань всеукраїнського руху, тому найближче наше завдання – проведення Антикорупційного форуму в місті Черкаси за участю лідерів руху.

Нагадаємо, в грудні Саакашвілі анонсував створення позапартійного антикорупційного руху

“Ми починаємо оновлення України”, – заявив Саакашвілі і підкреслив, що новий рух створюється “не під конкретного політика чи якусь політичну партію”.

2 коментарів

Залишити відповідь

  • Антикорупційний рух –це добре.Тільки якщо це позапартійна структура то все лишиться як є.Громадськість буде проводити форуми , конференції, круглі столи, наради тощо, буде находити вихід своїй енергії, озвучувати креативні ідеї і все буде по відомому сценарію: жучка гавка, а караван іде.Вгадали , хто де є?? Отож.Я майже 10 років у громадсько політичній діяльності і реальних змін не бачу.Окрім створення нових рухів, партій одноденок тощо. А засмальцьована партійна колода Верховної ради перетасовується сама в собі, бо щоразу переписує закон про вибори для себе коханих. Тож поки фахівці та експерти з РПРу не зайдуть у ВР та створять з неї там Національну Раду (українську) тоді можна сподіватись на позитивні зміни. В іншому випадку уся наша “антикорупційна” діяльність лише булька.Див.ТБ програми “Наші гроші” “Люстратор” та ін.Який ефект? Отож. В раду мають зайти окрім партій громадські рухи, ГО які наповнені розумною освіченою молоддю, оце потрібно проштовхувати на форумах, ТБ, законодавчо через існуючих нардепів…Ну потусуємося ще з Саакашвілі, а що далі??
    А партії вже заворушились, сьогодні я попав на соціо опитування по тел. Не зважаючи що уся партійна ВР у глибокій ДУПІ вони хочуть залишитись у керма.Ось побачите як ця гральна колода буде перетасовуватись.Основна моя відповідь була така :хочу бачити у владі українців,бо так має бути в українській державі. Слава Україні! !!!