Реклама

molli

Приміщення банку в центрі міста розблокували

12765552_1780887908806739_462701256_o-1024x765

Чоловіки у камуфляжі та в масках покинули Центральне обласне відділення “ПриватБанку”.

Про це повідомляють в прес-службі банку.

“26 лютого в 10.05 ранку робота банку була заблокована вищезазначеними особами на чолі з Гоца А.Я. Представники правого сектора блокували не тільки роботу самого банку, але і обслуговування клієнтів в банкоматах і терміналах самообслуговування. Такі радикальні заходи було вжито організацією через неможливість зняти грошові кошти з рахунку ГО «Центр навчання та РЕАБІЛІТАЦІЇ добровольців», яку віднедавна очолює Гоца А. Я.

“Грошові кошти на рахунку організації не були заблоковані, але для їх зняття Гоца А.Я. повинен був пройти повну ідентифікацію, як клієнт банку, що має на увазі під собою наявність фінансового телефону.  – розповідає керівник направлення обслуговування малого і середнього бізнесу ПриватБанку Дмитро Васильєв. – Кожен клієнт нашого банку знає, що фінансовий телефон забезпечує безпеку руху грошових коштів шляхом розсилки смс-паролів для підтвердження здійснення операції”

Однак керівник організації категорично відмовився проводити банківське обслуговування в установленому для всіх клієнтів порядку. Співробітниками банку пропонувалося кілька варіантів обслуговування та  вони були категорично відхилені Гоца А.Я.

Представниками Правого сектора було оголошено, що банк буде блокований до тих пір, поки не будуть виконані висунуті Гоца А.Я. умови щодо нестандартного банківського  обслуговування.

Для відновлення роботи банку, з метою врегулювання ситуації переговори між сторонами очолив директор Черкаського ГРУ ПриватБанку Віктор Шуршин.

В ході бесіди, Віктор Шуршин ще раз пояснив Андрієві Гоца встановлені правила банківського обслуговування для всіх клієнтів, а також те, що нестандартне обслуговування, якого домагався Гоца А.Я. є індивідуальним і вимагає узгодження з керівництвом банку в Дніпропетровську.

Після отримання згоди Головного Банку про індивідуальне обслуговування Гоці А.Я. була видана банківська карта для здійснення платежів як юридичній особі.

Вже о 12.00 робота банку була відновлена в повному обсязі.

 За матеріалами прес-служби “Приватбанку”

Подібні публікації

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама