Реклама

molli

Футболісти “Черкаського Дніпра” стали донорами

Ранок для двох гравців «Черкаського Дніпра» – півзахисника Ігоря Мединського та захисника Дениса Балана – почався на черкаській станції переливання крові. Хлопці взяли участь в соціальній акції, ставши донорами. У обох гравців затребувана група крові – перша.

Про це інформують в прес-службі “Черкаського Дніпра”.

Цінна рідина та її компоненти – необхідні для порятунку життів. Окрім того, говорять працівники станції, спортсмени – завжди одні з найцінніших донорів.

Любов Рижкіна, завідуюча відділу комплектування донорських кадрів: «Спортсмени – це здорові люди, молоді, які ведуть здоровий спосіб життя. Тому їхня кров ціниться»

Обидва футболісти – донори-«дебютанти». Втім, хлопці кажуть: у разі потреби готові допомогти ще.

Ігор Мединський, гравець ФК «Черкаський Дніпро»: «Ми – команда соціально відповідальна, тому ми підходимо до таких питань серйозно. Випала нагода допомогти людям, здавши свою кров, і ми відгукнулися»

Своїм прикладом, говорять гравці «Черкаського Дніпра», хочуть залучити інших черкащан до доброї справи. А також – вкотре нагадати про необхідність особистої благодійності.

Денис Балан, гравець ФК «Черкаський Дніпро»: «Хочемо допомогти людям. Різні ситуації трапляються, ДТП… Можливо, наша кров врятує комусь життя. В Україні триває війна, може, комусь з бійців теж знадобиться допомога».

IMG_5402

 

IMG_5406

Подібні публікації

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама