Реклама

molli

Бондаренко “застукав на гарячому” керівника дитсадку

Міський голова Анатолій Бондаренко розповів про візит до дитячого садка №1. Його обурило, що в садочку збирають додаткові кошти із батьків, адже міська рада передбачила 9 млн 700 тис грн на поточне утримання дошкільних навчальних закладів.

Про це він сказав під час вранішньої наради в мерії.

– Ми виділили кошти на поточне утримання шкіл. Я відвідав дитячий садок №1, де на дверях групи №4 переді мною завідуюча зірвала листок, де список батьків із сумами коштів. Якщо такі факти будуть знову виявлені, ми будемо ставити питання про відповідності займання посад. Якщо не виконуються рішення сесій Черкаської міськради… Навіщо ми тоді виділяли 9 млн 700 тис. грн на поточне утримання, – обурився міський голова.

У свою чергу начальник управління освіти та гуманітарної політики Марина Бакланова повідомила, що в п’ятницю була проведена нарада із керівниками дошкільних навчальних закладів.

– Також усім було роздане у друкованому вигляді розпорядження, щоб його бачили в кожному інформаційному куточку, – відповіла Бакланова.

Міського голову зацікавило, яким чином керівники садочків розподіляють для дітей фрукти:

– Одні замовляють яблука, інші лимони, то давайте це впорядкуємо з дієтологами, з фахівцями в цих галузях. Бо десь задоволені, а десь ні. Якщо я ще раз поїду в дитсадок і побачу ті списки, то скажіть, що поки я дійду до міської ради, щоб того завідуючого не було на роботі. Хіба це міський голова повинен контролювати, я не заперечую, мені це подобається, але навіщо тоді департаменти? Тож візьміть це все на замітку, – додав Бондаренко.

28
Коментарі

avatar
24 Теми коментарів
4 Відповідь по темі
0 RSS
 
Вподобаний коментар
Популярний коментар
1 Коментарі автора
ТатьянаАленаApostolSkexсергiйЛена Нещодавні автори
Татьяна
Татьяна

Вопрос: деньги выделили,где они? Туал.бумагу и т.д и т.п покупают родители и это факт , и это во всех садикаХ города!

ApostolSkex
ApostolSkex

Добрый день! Просьба помочь разыскать в каком городе происходит прием доктора Овсянюка.
После того как я проанализировала почти все отзывы в сети решила завезти племянника на лечение именно к Овсянюку. Тем более что он помог от этой проблемы трех очень дальних родственников.
Нашла его сайт, однако контактов там не обнаружила.Сильно молю помочь отыскать адрес или, если таков есть, официальный сайт с контактными данными.
Едем мы в Украину к Овсянюку аж из Новосибирска, хотелось бы предварительно записаться на прием, что бы не пролететь.
Очень благодарю вас за помощь!

Татьяна
Татьяна

В нашем садике деньги директор собирает даже на обслуживание огнетушителей.

Лена
Лена

Наталья, поверьте, эта отважная мама и не молчит, дай Бог, одна из дверей все же откроется, и виновные понесут справедливое наказание!

Реклама

Реклама