Реклама

molli

3 тис карасів із озера в парку випустили у Дніпро (фото)

Фото: chrk.darg.gov.ua

У черкаському парку «Сосновий бір» після спуску води на зиму надійшло повідомлення про неможливі умови для існування риби у штучній водоймі.

Про це повідомляють в управлінні державного рибного господарства Черкаської області.

Тому нами прийняли рішення щодо порятунку водних біоресурсів, а саме карася близько 3 000 екз. середньою вагою 15 грамів, та випустили його до Кременчуцького водосховища.

Фото: chrk.darg.gov.ua

Довідкова інформація:

Для виживання риб в зимовий період необхідний мінімум вмісту кисню (мг/дм3) у воді, який для риб є різним: щука, окунь, плітка, короп, – 4; вугор річковий – 3,6; білий амур – 3 тощо. Найбільш витривалими до низького вмісту кисню є в’юн (0,8) та карась сріблястий (1). Судак і лящ засинають, коли вміст кисню в одному літрі води знижується до 2 мг/л. Минь, наприклад, взимку відкладає ікру. Кормова база в зимовий період дуже небагата. Судак годується дрібною рибою і мальком окуня, прямує у місця з водоростями та твердим дном. Окунь живиться планктоном, може знаходитися на мілинах з водною рослинністю або на мулистому дні. Температура води у річці взимку під кригою коливається від 0 °С до +4°С.

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама