Реклама

molli

Новорічний фен-шуй: перукарські тенденції 2016-ого

Зачіска впливає на те, як складеться день, а потім і все життя, вважає красуня Софі Лорен. А ще кажуть, що жіночі проблеми, із якими не може впоратися психолог, вирішує перукар. Як знайти гармонію у житті завдяки модному безладу на голові – розказує перукар-стиліст Тетяна Костенко.

034

 

 

Тетяна Костенко, арт-директор навчального центру «Арт-стиль», перукар-стиліст

 

 

 

«Зачіска впливає на те, як складеться день, а потім і все життя» Софі Лорен

               блискучі волосся - копия

               Модні тенденції 2016 року

У 2016 продовжується тенденція до натурального вигляду волосся. Це стосується всього: зачісок, стрижок, засобів для догляду за волоссям. Щоб досягти ідеалу – блискучого, густого, доглянутого волосся, треба дбати про нього. Нині, зимою, піку популярності досягли лікувальні процедури: кератинізація, ламінування, ліфтинг, різноманітні експрес-процедури для швидкого ефекту.

                Кольори

Серед відтінків-фаворитів – мокрий пісок, всі відтінки темного шоколаду, медові, льняні. Теплі природні відтінки. Якщо говорити про поєднання кольорів, то нині модно додавати відблисків у волосся, тобто фарбувати не в один тон. Це робиться на дуже м’якому переході, фарбуються тоненькі пасма. Таким чином досягається ефект гри кольору.

Фарбування з глибиною у прикореневій ділянці. Це, передусім, дуже практично – такий вид фарбування не привертає уваги до коренів, які відросли.

шатуш+обре+балаяж

Омбре. Мода на таке фарбування із 2015-ого переходить у 2016-ий. Але це виконання значно вдосконалилось. Зараз у користуванні перукарів з’явилися нові терміни: самбре, шатуш, балаяж. На відміну від омбре, ці види фарбування полягають у делікатному переході одного кольору в інший. При чому кольори на кінчиках та біля коренів можуть суттєво різнитися.

                   Форма

локони

У моді локони. Але вони, знову ж таки, мають бути природніми, з ефектом нарочитої недбалості. Перукарі такі зачіски називають ліричним безладом, зачіскою без зачіски.

Варіант домашньої експрес-укладки: з вечора помити голову і заплести кілька кіс. Вранці розплести їх і кілька локонів додати за допомогою плойки.

В моду входить прикореневий об’єм. Зараз з’явилося чимало насадок для цього. У столиці клієнти салонів цим вже активно послуговується. У нас ця мода вже теж на порозі.

буст-ап - копия

Прикореневий об’єм (буст-ап, буф-аунт) – це прикоренева завивка. Вона робиться надовго – тримається близько половини року.

Нині з’явилися у продажу пудри для прикореневого об’єму. Насипати її треба на проділи між волоссям, а потім просто скуйовдити волосся. Ефект виходить, як від начісування, але без використання гребінця.

Досягти прикореневого об’єму можна також завдяки насадці гофре або ж при висушуванні волосся феном із допомогою великої круглої розчіски.

               Модні зачіски

У моді залишається «боб», відрослий «боб», асиметричні зачіски.

боб 2 - копия

Їх собі можуть дозволити і молодь, і люди, у яких на роботі офісний дрес-код. Такі зачіски не ріжуть око, а навпаки – дозволяють приховати дрібні недоліки зовнішності. Ще один плюс таких зачісок – їх легко носити, вони не потребують зусиль для укладання.боб 1 - копия

Підіграти модним тенденціям дозволяють засоби для догляду. Зараз дуже багато засобів на натуральній основі, які не додають важкості волоссю. Дуже зараз модний «морський спрей» – з його допомогою можна створити ефект розтріпаного морським бризом волосся. Ця порада актуальна і для чоловіків.

               Модні коси

Тенденція до автентичних зачісок збережеться і в 2016 році. У моді легке повітряне плетіння. Триматиметься довше, якщо перед заплітанням піддати волосся термообробці: гофре або звичайною плойкою. Це додасть об’єму і зачіска триматиметься краще.

Популярність зберігають і автентичні прикраси. Особливо модні нині зачіски, прикрашені стрічками.

                                    Поради для чоловіків

борода - копия

Бороди та вуса. Вони модні, а крім того дозволяють чоловікам скорегувати зовнішність: додати мужності, зробити більш об’ємною нижню частину обличчя. Для догляду за бородою та вусами можна придбати тример із безліччю насадок.

под фрица

Щодо зачісок, то зараз у моді, як кажуть у народі «під фріца»: коли знімаються боки, а на тім’яній частині волосся лишається більш довгим. Укладати таку зачіску можна також у багато різних способів. Додатково вистригаються проділи під нуль, які підкреслюють контрастність низу та верхівки зачіски.

Тонування волосся. Коли чоловік приходить на фарбування для цього, як правило, є дві причини: позбутися сивини та освіжити зовнішність. Для чоловіків, як правило, пропонують тонуючі фарби. Вони змінюють колір волосся на 1-2 тони і не лишають з часом ефекту відрослого коріння.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Новорічний фен-шуй: поради майстра з манікюру

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Новорічний фен-шуй: черкаські декоратори радять, як прикрасити ялинку та домівку до свята

 

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама