Реклама

molli

На Черкащині розпочалися знімання фільму за мотивами повісті Івана Нечуя-Левицького (ВІДЕО)

У мережі з’явився тизер екранізації повісті Івана Нечуя-Левицького «Микола Джеря». Відео виклали на офіційному каналі фільму в Youtube, пише “Читомо“.

Фільм створюється за підтримки Українського культурного фонду. Режисером стрічки виступила Ірина Правило. Оператор-постановник Сашко Рощин​. Знімання були розпочаті у жовтні 2019 року на Черкащині (селище Стеблів). У головних ролях знімуться Іван Доскіч, Вікторія Муштей, Ігор Рідош та Ігор Будій.

– У межах проєкту також було здійснено мандрівні експедиції у Черкаську, Вінницьку та Одеську області, знайдено основні локації, створено літературний сценарій майбутнього фільму, проведено круглі столи, презентації та перші кастинги. Робота над виробництвом триває, – написано в повідомленні.

Нагадаємо, що це вже не перша екранізація твору Нечуй-Левицького. Так, у 1926-му році з’явилася кіноадаптація повісті від режисерів Йосипа Рона та Марка Терещенка.

Повість Івана Нечуя-Левицького «Микола Джеря» написана у 1876-му році й розповідає про життя Миколи Джері та його сім’ї, а також змальовує життя людей під гнобленням панщини та боротьбу з нею. Оригінальний твір автор присвятив Миколі Лисенку.

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама