Звільнена чиновниця ОДА хоче поновитись на посаді через суд

21.07.2016, 11:50

1372854694_krinicka-440x280

Колишній перший заступник директора департаменту агропромислового розвитку Оксана Криницька, яку звільнили 17 травня цього року, подала позов до суду із вимогою поновлення. 

У заяві вона вимагає скасувати розпорядження голови Черкаської обласної державної адміністрації від 17.05.2016 №106-к про звільнення її з посади першого заступника директора Департаменту – начальника управління економіки, розвитку сільських територій та інвестицій, харчової та переробної промисловості Департаменту агропромислового розвитку.

Безымянный

Окрім того пані Криницька вимагає стягнення на її користь середнього заробітку за час вимушеного прогулу, починаючи з 17.05.2016 до моменту фактичного поновлення на державній службі.

Клопотання чиновниці Черкаський окружний адміністративний суд задовольнив частково: провадження у адміністратитвній справі зупинено, до 28 липня Черкаська ОДА має надати всі докази щодо законного звільнення.

Наступне засідання суду відбудеться 29 липня.

Безымянный

Зауважимо, що департамент агропромислового розвитку ОДА реорганізували в управління, а посаду першого заступника – ліквідували.

Як прокоментував нашому виданню заступник голови Черкаської ОДА Сергій Овчаренко, Оксану Криницьку згідно Закону України “Про очищення влади” звільнили із займаної посади 17 травня цього року.

На запитання, чи є шанси у чиновниці відсудити посаду, Овчаренко відповів:

– Хіба у разі скасування Закону України “Про очищення влади”.

1 коментарів

Залишити відповідь