Золотонісці переймаються, куди подінуть плити з центральної площі

14.07.2015, 9:10

rFSelhYRJeU
Золотонісці переймаються долею старих тротуарних плит після реконструкції міських об’єктів.

Нагадаємо, на ділянку між Торговим центром та рестораном “Весна” завезли матеріал для заміни тротуарного покриття. Золотоніський РайСТ задля комфорту містян та у світлі реконструкції центральної площі викладе плиткою усю територію, прилеглу до її дочірніх підприємств.

Про це пише “Золотоноша.info”.

j1PUdJ4E6nc

Головне питання від скептиків – куди ж саме подінуться радянські артефакти в майбутньому?

Стосовно центральної площі питання більш широке. 57 плит отримало КП “Міськводоканал”. Частину вже й використали: навесні було облаштовано прилеглу до пам’ятника Небесній сотні територію. Сюди ж додались і бордюри. За допомогою решти тимчасово закриватимуть провалля на дорогах, утворені після масового викрадення каналізаційних люків у Золотоноші.

Допомогу у вигляді 270 плит отримають навчальні заклади міста для використання на своїх подвір’ях. Найбільша частка у дитсадочка “Веселка” та ЗОШ №5 – 80 і 70 відповідно. 59 плит матиме у вжитку ДНЗ “Струмочок”, 32 – “Ромашка”, 25 – Будинок дитячої та юнацької творчості. 4 плити надійдуть до третьої школи.

Решта матеріалів лишиться в Управлінні ЖКГ. За допомогою них тут планують зовсім скоро нарешті обладнати тротуар вулиці Черкаської на ділянці від магазину “Берізка” до залізничного мосту.

0 коментарів

Залишити відповідь