Знеструмлені села та львівське сміття, – підсумки вівторка

05.09.2017, 22:30

“ІнфоМІСТ” підбиває інформаційні підсумки дня.

Війна з МАФами. Очільник черкаської муніципальної інспекції Віталій Косяк на засіданні виконкому виступив з проектом щодо демонтажу тимчасових споруд по вул. Гоголя, 274. Як пояснив куратор інспекції Геннадій Шевченко, вночі невідомі особи встановили об’єкти на території універмагу “Добробут”.

 

Виконком “підкинув” поліції коштів на камеру. Черкаський міськвиконком ухвалив внести зміни до програми забезпечення правопорядку в місті Черкаси 2016-2020 роки. Як повідомили під час засідання, очільник черкаської поліції звернувся до міської влади, повідомивши, що необхідно встановити відеокамеру біля відділу.

Наслідки негоди. У Черкаській області станом порушено електропостачання 10 населених пунктів. Внаслідок несприятливих погодних умов та спрацювання систем захисту були відключені 80 трансформаторних підстанцій.

Львівське сміття. На черкаський полігон незаконно завезли 16 машин львівського сміття. Про це під час засідання виконавчого комітету повідомив міський голова анатолій Бондаренко, коли розглядали фінансовий план КП “Черкаська служба чистоти”.

 

Читайте також:

У Черкасах шукають керівника дитячого садочку 

Середня зарплата на Черкащині – 6 тисяч гривень

У Черкасах продовжили перекриття вулиці до 11 вересня

Уманчани виграли 100 тисяч на “Розсміши коміка” (відео) 

0 коментарів

Залишити відповідь