Реклама

molli

Знаком “За заслуги перед містом Черкаси” відзначать АТОвця, праведницю і відомого “моржа”

На засіданні виконавчого комітету Черкаської міськради ухвалили рішення “Про нагородження пам’ятним знаком “За заслуги перед містом Черкаси” Олександра Шаповала, Олександру Шулежко та Олексадра Толбатова.

Олександр Шаповал (посмертно) – боєць АТО, який загинув у віці 23-ох років виконуючи бойове завдання в зоні АТО, у Мар’їнці. Навчався у черкаській школі №30.

Олександра Шулежко (посмертно) – під час німецької окупації м. Черкаси в роки ІІ світової війни, ризикуючи власним життям та життям своїх двох неповнолітніх доньок, створила в Черкасах дитячий притулок та врятувала від голоду та поневірянь майже 90 дітей-сиріт і безпритульних, віком від 1 до 14 років, із них від смерті  – 25 дітей єврейської національності.

1994 року Фондом «Пам’ять жертв фашизму України» Шулежко Олександрі Максимівні присвоєно звання «Праведник народів світу». У липні 1996 року її посмертно нагороджено  медаллю і дипломом «Праведника Народів Світу» Міжнародної єврейської організації жертв фашизму, її ім’я занесено на Стіну Пам’яті в Алеї Праведників народів світу.

Олександр Толбатоврозробив власну систему оздоровлення. Спільно із кафедрою фізвиховання створив унікальну методику.

Як йдеться у пояснювальні записці до проекту рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Черкаси» Олександрі Шулежко, загальна сума витрат складає 2323, 10 грн. Вартість посвідчення про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Черкаси» складає 25 грн, виготовлення почесної відзнаки та нагрудного знака «Почесний громадянин міста Черкаси» – 370 + 65= 435 грн., фотопортрета – 1128,02 грн., рами для фотопортрета – 594,55 грн, виготовлення інформаційної таблички та рамки до неї – 140,53 грн.

 

Подібні публікації

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама