Зі святом, воїни!

14.03.2018, 10:15

Завжди радий спілкуванню з бійцями, які добровольцями вирушили воювати проти оскаженілих ворогів України і демонструють буквально чудеса витримки і стійкості в боях…

Щойно побував у гостях в Навчальному центрі Української Добровольчої Армії. Був просто вражений тим, наскільки переплелася історія української Визвольної боротьби у місцині, яку запорозькі козаки-першопоселенці назвали Дібрівкою – легенди розповідають, що десь у Дібрівському дубовому лісі на березі річки Вовчої ще й Нестора Махна скарби заховані. Як на мене, то справжній скарб тут – хлопці з усіх куточків держави, які знову взяли до рук зброю, щоб захищати Україну. Знаково ще й те, що командує Центром друг Максим «Покутяка», нащадок роду, де всі чоловіки воювали в ОУН-УПА Закерзоння під проводом Ярослава «Стяга». Історія повторюється…

Відзнаки Черкаської ОДА «Холодний Яр» ми привезли для 5 бійців. Двоє з них були на завданні,перед строєм нагородив трьох: друзів «Одісея», «Дракулу» і «Сенсея». Приємне відкриття: «Одісей» – наш земляк, родом з Тальнівщини.

Наша співпраця з Українською Добровольчою Армією триває досить давно – і відзнаками це аж ніяк не обмежується, тож принагідна вдячність усім черкащанкам, хто причетний до волонтерських «гумконвоїв» добровольцям – повірте, якраз вони за найменшої спроби сунутися далі на українську землю максимально ефективно передадуть «привіт» ворогу і від Центральної України! 

СЬОГОДНІ, 14 БЕРЕЗНЯ, У ДЕНЬ ДОБРОВОЛЬЦЯ, ВІТАЮ УСІХ ТИХ, ХТО СТАВ НА ЗАХИСТ РІДНОГО КРАЮ, НЕ ЧЕКАЮЧИ НАКАЗУ – ПРОСТО ЗА ВЕЛІННЯМ ДУШІ СПРАВЖНЬОГО УКРАЇНЦЯ. ЗІ СВЯТОМ, ВОЇНИ! РАЗОМ – ПЕРЕМОЖЕМО!

Юрій Ткаченко, голова Черкаської облдержадміністрації

Статті від автора

0 коментарів

Залишити відповідь