Завдяки продажу алкоголю та тютюну місцеві бюджети отримали 90 мільйонів гривень

09.07.2015, 15:33

Як повідомив начальник головного управління ДФС у Черкаській області Володимир Коломієць, за півроку до місцевих бюджетів надійшло 1139,1 млн грн платежів.

Розпис рад виконано на 127,6 відс. Таким чином надходження понад розпис – 246,6 млн.грн.

Надійшло 590 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що у порівнянні з показником минулого року на 61,4 млн.грн. більше. Плати за землю перераховано 222,7 млн грн (+45,5 млн.грн. до відповідного періоду минулого року).

Окрім того місцеві бюджети отримали майже 90 млн.грн. акцизного податку з реалізації через роздрібну мережу підакцизних товарів (алкогольних напоїв, пива, тютюнових виробів, нафтопродуктів). Надходження акцизу до місцевих бюджетів удвічі перевищили показники, затверджені радами.

Також надійшло 9,4 млн.грн. податку на нерухоме майно і 1 млн.грн. транспортного податку. Спрощенці сплатили 144,2 млн.грн. єдиного податку, у т.ч. 27,6 млн.грн.  сплатили  сільгоспвиробники – платники єдиного податку 4 групи. Додаткові надходження податку на прибуток до місцевих бюджетів становлять за півроку 23,5 млн.грн.

«Тобто нові податки принесли за півроку бюджетам додаткових 268,1 млн.грн.», – підсумував начальник фіскальної служби області.

Володимир Коломієць зазначив, що зростання надходжень відбулось внаслідок запровадження реформ, внесення змін до Податкового кодексу України та новому підходу до наповнення місцевих бюджетів.

 

0 коментарів

Залишити відповідь